Milé překvapení

Poslední týden se mi dost dařilo. Za 2 dny jsem vyhrála 2 aukce s krásnými vůněmi. Nejprve se mi podařilo vyhrát parfém pro manžela. Dostane ho k svátku a hned na druhý den jsem vyhrála něco pro sebe parfém od GUCCI! Celá bez sebe jsem se rozhodla zaútočit na další aukci a to na nočním lovu.

Chtěla jsem zabojovat o nákupní poukázku. Takový univerzální dárek by se hodil každému. Unavená, po těžkém dni v práci jsem si nastavila na přihazování automat. Jedinou chybičkou tohoto plánu bylo pouze to, že jsem se nepodívala důkladněji aukci. Měla jsem totiž otevřeno několik oken prohlížeče. Pak jsem počítač vypnula.

Po příchodu z práce jsem automaticky počítač zapnula. Chtěla jsem vědět, jestli se mi podařilo tu poukázku vyhrát. Následovalo přihlášení a čtení pošty. Mezitím jsem zapnula emailovou schránku a viděla jsem tam zprávu od wellbid.com. Byla to výhra! Měla jsem ohromnou radost, která byla ještě větší, když došlo k placení. Ukázalo se totiž, že místo platobné poukázky, jsem vyhrála myš Logitech! Bylo to milé překvapení. Tak, a dárek na Mikuláše mám pro mého muže v suchu! Teď když tak nad tím přemýšlím, můj nepořádek v prohlížeči a štipta únavy se mi dost hodily. Určitě mi tato ukcie utkví v paměti. Tentokrát byl ten můj bajzel i na něco dobrý. Výhru mám už doma. A vy? 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *