Výměna předmětu na BIDy

Chcete mít na Účtu ještě více Bidů? Připravili jsme pro Vás neopakovatelnou nabídku! Vyměňujte vyhrané předměty na BIDy – je to dobrá příležitost k dobití Účtu!

Chcete-li vyměnit vyhraný předmět na BIDy, vyberte Aukci a začněte platební proces. Po kliknutí na tlačítko „Zaplatit“ se Vám zobrazí nabídka výměny zboží na BIDy, které byly připraveny speciálně pro Vás. Možnost výměny předmětu na BIDy je mezi Vítězi našich Aukcí velmi populární, proto se vyplatí seznámit s nabídkou a využít ji.

Počet přiznaných BIDů záleží od několika činitelů:

● tržní hodnoty předmětu a poštovních nákladů

● konečné ceny Aukce

● počtu BIDů využitých na dražbě. Proto ke každé nabídce přistupujte individuálně.

Pokud Vám naše nabídka výměny vyhovuje, akceptujte ji kliknutím na tlačítko „Vyměnit“ a je-li si ještě nejste jisti, můžete ještě změnit názor a za předmět zaplatit.

Výměnou vyhraného předmětu na BIDy neplatíte konečnou cenu Aukce ani poštovní náklady. Předmět vydražen na Aukci Vám nebude dodán. Nebudete také moci vystavit komentář. Získáte ale dodatečné BIDy, které budete moci využít v další dražbě. Nikdy nevíte, kdy se Vám sejde dodatečné dobití. Proč byste ho neměli využít, když na to máte šanci? Není vyloučeno, že BIDy z výměny Vám pomohou při ne jednom vítězství. Určitě se najdou Aukce, u kterých budete chtít dodatečné BIDy využít.

BIDy pocházející z výměny vyhraného předmětu automaticky dobijí balík vratných BIDů na Vašem Účtu.

 wymiana

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *