Automat a Smart Automat

Automat je velmi výhodný a užitečný. Odkud se jeho popularita bere? Automat přihazuje za Vás, když nejste přihlášeni na Portálu. Nemusíte sledovat průběh dražby. Nastavení Automatu během dražby pomáhá při dražení na několika Aukcích najednou.

Příhoz pomocí Automatu následuje až po ručních příhozů, vždy na konec Času na Přihoz. V posledních vteřinách, dokud dojdou stopky na nulu, není možné dražit ručně a systém kontroluje, zda jsou na Aukcích nastaveny Automaty. Když stopky znovu začnou odpočítávání času – opět můžete dražit ručně, ale v posledních sekundách se opět začne „fáze Automatů“.

Pokud byl na Aukci nastavených více než jeden Automat, Automaty draží v pořadí, v jakém byly zapnuty nebo byly změněny jejich nastaví. Na začátku seznamu („Nejnovější nabídky“) se ukáže Automat, který byl nastaven/změněn jako poslední. Na níže uvedeném obrázku je vidět, že Uživatel „mzoli55 nastavil/změnil svůj Automat později, než Uživatelé „kosa240″. Aukci vyhraje ten Automat, který byl nastaven jako poslední (pokud jsou všechny nastaveny na stejnou částku Příhozu) nebo ten, který byl nastaven na největší počet Příhozů.

autobid_zolwik

Pokud chcete Automat nastavit, stačí když vejdete na stránku Aukce a zvolíte počet Příhozů, jenž má Automat provést ve Vašem měně. Tento počet můžete během dražení libovolně zvětšovat. Jednou nastavený Automat vypnout nemůžete – můžete pouze zmenšit počet Příhozů do minimálního počtu, tedy do 5 Příhozů.

Automat nastavujete na Příhozy, ne na počet BIDů. Příklad: Automat ustaven na Aukci na 50 Příhozů, kde 1 Příhoz stojí 3 BIDy („Přihodit x3“), k provedení všech zaprogramovaných Příhozů budete potřebovat 150 BIDů.

 

Skvelá možnost Smart Automat

Smart_fb2_p-300x300-150x150Chcete být rychlý a vychytralý? Nastavte speciální Smart Automat, který se zapne až ve chvíli, kdy na Aukci bude dražit už jen jedna osoba (Aktuální Vítěz), a všechny Příhozy (ruční nebo pomocí Automat) se již skončily. Pokud by nebylo Smart Automatu, taková dražba by právě skončila. Díky Smart Automatu tato Aukce bude trvat dál, protože Systém zapne Smart Automat (jeden nebo více – tolik, kolik bylo nastavených).

Smart Automat můžete vypnout před provedením prvního Příhozu. Když se Smart Automat zapne, „zamění se“ na obyčejný Automat a od této chvíle funguje podle výše uvedených pravidel týkajících se Automatu.

 

Za zapnutí Smart Automatu se odebírá dodatečný poplatek – v BIDech. Tyto BIDy se z Vašeho Účtu odeberou až když se Automat zapne. Například, na Aukci „Přihodit x 3“, s poplatkem 1 BID za zapnutí Smart Automatu, Vás bude stát první Příhoz 4 BIDy a další Příhozy – 3 BIDy každý.

Kdy může Automat zastavit svou činnost?

1. Automat nebude dál dražit, pokud byly provedeny všechny předem nastavené Příhozy.

2. Automat můžete zapnout a když na Účtu nemáte potřebný počet BIDů k provedení všech zaprogramovaných Příhozů nebo pokud je stav Vašeho Účtu 0 BIDů. Je-li se ale dražba začne a Vy v dané chvíli nebudete mít na Účtu potřebný počet BIDů, Automat se dočasně vypne nebo se vůbec nezapne. Když si svůj Účet opětovně dobijete a dána Aukce ještě neskončila, Automat samostatně obnoví svou činnost s využitím nově zakoupených BIDů.

3. Pokud v průběhu trvání dražby dovršíte počet vyhraných Aukcí, Automat neprovede další Příhozy.
Příklad 1: vyhráli jste již 4 Aukce s předmětem a máte zapnutný Automat na dalších Aukcích. Ve chvíli dovršení limitu 5 vyhraných Aukcí se zastaví všechny ostatní nastaveny Automaty a to až do chvíle uvolnění limitu.
Příklad 2: Automat máte zapnutý současně na několika Aukcích s Balíkem BIDů. Ve chvíli vyhrání prvního balíku BIDů přestanou dražit ostatní Automaty protože jste v té chvíli vyčerpali limit vyhraných balíků BIDů.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *