Vratné BIDy a nevratné BIDy

Díky BIDům můžete Přihazovat na Aukcích – ručně nebo pomocí Automatu a kupovat značkové předměty za pár korun. Vnitřní měna Portálu se dělí na vratné BIDy a nevratné BIDy. Přečtěte si, čím se od sebe liší vratné a nevratné BIDy.

U každého příhozů jsou z Vašeho Účtu odebírány BIDy*. Počet BIDů nutný k provedení jednoho příhozu je vždy uveden na tlačítku „Přihoď“ (např. „Přihoď x 3“). Aktuální stav Účtu můžete zkontrolovat vždy po přihlášení se. BIDy dělíme na dva typy:

Vratné BIDy:

kupujete v Ceníku v balících
dostáváte za výměnu předmětu vyhraného na Aukci

To právě vratné BIDy jsou v průběhu dražby z Vašeho Účtu odebírány nejdříve. Jak prozrazuje už sám název, vratné BIDy můžete získat zpět. Stačí, když využijete nabídku „Kup Teď“ a zvolíte možnost s vrácením BIDů! Předmět kupujete hned a my Vám BIDy vrátíme!

bidek-300x225Nevratné BIDy:

kupujete na Aukcích v balících
dostáváte za komentář k vyhrané Aukci
vyhrávate v soutěžích
dostáváte za příspěvek na blog
dostávate za nákupy „Kup Teď“ 

Tyto BIDy dostanete přímo na svůj Účet nebo je dostanete jako kód na dobití Účtu, jenž můžete aktivovat na stránce Ceníku.

 

 

* BIDy jsou jednorázové. Bez ohledu na to, zda Aukci vyhrajete nebo ne, jednou využity BIDy se na Váš Účet nevrátí (jedinou výjimkou je využití „Kup Teď“). Bližší informace na toto téma si můžete přečíst v Obchodních podmínkách.

Author:

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *