Jak koupit BIDy?

Na našem Portálu si můžete dobíjet Účet kreditní kartou, on-line bankovním převodem nebo přímo v bance/na poště. O způsobu nákupu BIDů rozhodnete po zvolení balíku BIDů v Ceníku.

Pokud si dobíjíte BIDy poprvé, před započetím platby musíte uvést údaje majitele Účtu. Je to velmi důležité, zde musíte uvést své údaje, které budete moci potvrdit oficiálním dokumentem. Na základě těchto údajů budeme moci později verifikovat autenticitu Vašeho Účtu.

Za BIDy můžete zaplatit převodem (internetovým, tradičním/na poště) nebo platební kartou: v Ceníku klikněte na zvolenou možnost a zvolte metodu platby. Budete přesměrováni na stránku vybraného operátora plateb, kde platbu dokončíte. Každá platba musí být provedena zvlášť. Během jedné platby neuvádějte několik referenčních čísel ani nesčítavejte částku za několik balíků BIDů/vyhraných Aukcí. Referenční číslo identifikuje Vaši platbu.

Operátor plateb nám nebude moc převést zaplacenou částku, protože nebude moci zidentifikovať převodní příkaz, a to v následujících případech:

– je-li špatně vepíšete údaje – u jednoho převodního příkazu uvedete několik referenčních čísel;

– je-li v jedné platbě sečtete částky za několik balíků BIDů nebo vyhraných Aukcí;

– je-li v názvu převodního příkazu uvedete jiné údaje než čísla;

– je-li neuvedete referenční číslo.

Platební karty: pokud na placení zvolíte placení kreditní kartou, můžete využít kartu Visa, MasterCard a Maestro. Před platbou zkontrolujte, zda Vaše karta umožňuje takovýto druh platby a datum platnosti karty. Do formuláře budete muset uvést číslo karty, datum platnosti karty a CVV číslo, které najdete na zadní straně karty.

Okamžité bankové převody nyní umožňují tyto banky: ČSOB, Equa bank, Fio banka, GE Money Bank, Komerční banka, mBank, Raiffeisen BAN, Sberbank CZ, a.s., UniCredit Bank. Pokud Vás zajímají bližší informace ohledně této možnosti, klikněte ZDE.

V případě, že nevlastníte kreditní kartu a nemáte bankovní účet, můžete zaplatit osobně na pobočce banky nebo pošty. Pokud chcete zaplatit z jiné banky nebo si chcete vytisknout formulář převodního příkazu – zvolte možnost „Other Bank“. Pokud Vás zajímají bližší informace ohledně této možnosti, klikněte ZDE.

Po potvrzení platby se BIDy automaticky přičtou na Vašem Účtu. Termín potvrzení platby závisí na zvolené platební formy a může trvat několik minut, ale i 14 dní.

jak kupic


POZOR! Důležité informace! Přečtěte před zakoupením BIDů.

● BIDy budou připsány na Váš Účet automaticky, po připsání platby na bankovním účtu Portálu. Kladná verifikace platby obvykle probíhá do několika minut, ale v některých případech to může trvat delší dobu. Proto si před přistoupením na dražbu nabíjejte Účet vždy s předstihem!

● Některé banky neprovádějí převody ve večerních hodinách a o víkendech. V takovém případě bude platba z Vašeho účtu odebrána a spravovávaná Operátorem Plateb, transakce ale nebude hned provedena. Plánujete-li zapojit se do Aukce, nabíjejte si svůj Účet vždy s předstihem!

● Nebude-li platba provedena nebo v krátkém čase potvrzena, kontaktujte prosím přímo Operátora Plateb, protože detaily týkající se dané transakce nemá Portál wellbid.com k dispozici.

● Pamatujte, BID není investicí a nelze je vrátit. BID Vám pouze dává právo účastnit se dražby. Bez ohledu na to, zda vyhrajete nebo ne, jednou využity BIDy se na Váš Účet nevrátí (výjimkou je využití možnosti Kup Teď)!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *