Jakým způsobem obrátit štěstěnu na svou stranu?

Jak již už asi všichni víte, nebo teprve zjistíte, tak určitě je to věc, že vyhrát něco na wellbidu je z větší části hlavně o štěstí. Můžete mít nekonečnou sérii výher ale taky naopak, všechno to vlastně je jenom o tom, jakého dostanete partnera na protější straně. Buďto se můžete setkat s normálním člověkem, který si zde přišel zkusit něco vyhrát a jeden z vás to prostě po chvilce vzdá, protože nebude chtít promrhat veškeré kredit na jedinou aukci, nebo však můžete potkat nějakého „maniaka“, který má za cíl daný předmět získat za jakoukoliv cenu. Takovýto člen vás pak v případě nedodržení určitých základních zásad může prakticky úplně vyždímat z kreditu, který na wellbidu máte a také i donutit koupit si nový. Je to dáno tím, že když už do dané věci investujete např. 3000 Kč kreditu, tak se velmi těžko odloučíte, že mu daný předmět jen tak přenecháte.
Tuhle zkušenost jsem právě zažil, protože se přiznám, že patřím k takzvaným zde uváděním „maniakům“, kteří prostě hodlaj obětovat vše, aby danou věc získali, když už se jednou dané aukce zúčastnili. Chcete vědět jak to u mě dopadlo? Dopadlo to takhle, že jsem promrhal pár tisíc vlastních korunek z účtu, protože jsem mu to prostě nechtěl nechat, ale pak přece jen prostředky došly a já jsem musel aukci opustit, co však bylo velmi překvapivé a pro mě i tak trochu uspokojující bylo to, že ani můj protějšek předmět nezískal, neboť zde bylo několik sledovatelů, kteří danou aukci pečlivě sledovali a čekali na nějakého odpadlíka, aby se mohli do aukce pustit. Nakonec to dopadlo tak, že vlastně danou aukci vyhrál někdo úplně jiný, kdo přistoupil mnohem později do daného souboje. 
Z toho tedy vyplývá jedna věc, jak už si určitě mnozí z vás uvědomují. Přihazujte a bojujte s rozumem. Nenechte se ovládnout emocemi a chamtivostí, když se něco nepovede napoprvé, tak určitě budete mít i další šance svůj kredit využít, tak určitě ho hlavně nepromrhejte na zbytečnostech, které nakonec ani nemusíte získat díky zde uvedeným aspektům. 
Přeji úspěšné dny a vydařené aukce 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *