Vánoce a dražby

Tak se nám blíží nejkrásnější dny v roce a každý z nás přemýšlí, co by dal svým blízkým nebo dětem pod stromeček. Někteří tyto svátky nenávidí, ale já je mám ráda a těším se jak si to vychutnáme poprvé ve čtveřici, nakolik nám přibyl nový člen rodiny. Když jsem sem přišla poprvé, nevěděla jsem o co tady jde, teď už vím, že se vyhrát dá, ale ne všechno …. tomu prostě nevěřím a určitě nejsem sama. Jen doufám, že mě to sem nebude lákat stále a časem tento šílenství přestane. Určitě si kopec lidí, co to čtou řeknou, že není normální, malé dítě a ona u sedí u počítače. Samozřejmě, že to tak není, jde to jen sem tam když děti spinkají, nebo večer při Tv. Ale proč bych se sem nešla podívat, každého z nás láká představa vyhrát v životě alespoň něco, nebo zde za pár bidů-centů. Vždyť s tím se zde každý zaregistruj.

Je to tu moc lákavé, zboží, které se zde draží a stále nějaké novinky. No uvědomila jsem si, že jsem doslova závislá na stránce wellbid.com, i když nemám bidy stále sem chodím dívat co je nové, za jaké ceny se vydražili dané věci, dokonce si je i ukládám do sledování, když nejsem přítomna na pc, abych pak viděla, kdo vyhrál a jak to skončilo z jakou cenou. Změnilo se zde kopec věcí, statistiky o každém zboží-kdo, za jaký čas a kolik bidů minul, ale na druhou stranu se mi to vymstilo, podle statistiky stačilo jen pár bidů, no mě to vyšlo několik pár stovek a žádná výhra.

Další novinka, je sice hezké, že nabízíte vykoupení zboží ještě před dražených nebo během a tým vrácení použitých bidů, ale … Ale každý normální člověk ví, že v online shopech jsou ceny mnohem nižší takže by se mi to ani nevyplatilo. Sice mi vrátí bidy, které jsem do aukce vložila, ale kdo mi zaručí, že v druhé aukci nepřijde nějaká ta hyena, nebo co to je za čaroděje co přijde na konec, použije pár bidů a vyhraje. Takže bych zaplatila za bidy, za které nic nevyhraju a ještě proplatit zboží jednou tolik, to chci vidět kdo to tak udělá … A doufám, že za tento blog dostanu alespoň 500 bidů :-), které i tak utratím zde a podaří se mi k tomu vyhrát nějaký ten balík bidů, neboť ten musím zaplatit a konečně i s tím málem vyhraju něco dražší, tak jak to vidím v těch statistikách u zboží za pár bidů 🙂 Ať se Vám daří a pěkné svátky jinak pod stromeček bych si přála nějaký ten notebook, protože mi tento už odchází 🙂 🙂 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *