Sv. Mikuláš nakupuje na aukcích wellbid.com

Neumím si představit, aby to bylo jinak. Na světě je tolik lidí, tolik dětí čeká na vysněné dárky a jeho jsem zatím v žebříčku Forbes ještě nikdy neviděl. Takže, Mikuláš vůbec není tak svatý, za jakého jej považují nebo našel lepší místo na vánoční nákupy. Tak se mi zdá, že nakupuje na wellbid.com. Vždyť je to v celku jediné místo, kde se dá koupit nové předměty za pár drobných. Vás to neudivuje. Takové nákupy nejsou pro uživatele servisu wellbid.com žádnou novinkou.

Nyní nám zbývá získat odpověď na otázku, co kupuje sv. Mikuláš na dárky. Může to být něco pro dámy. Hmmm .. Co řeknete na parfém Prada Candy za 1,00 Kč. Dobrá cena, co povíte? Pokud již tak utrácíme, užijme si to. Přibalíme ještě žehličku na vlasy. Může být np Žehlička na vlasy Philips za 49,30 Kč. Krásná a nová, co chtít víc?
Teď něco pro roztomilé čerty. Jak je velmi dobře známo, nic tak nevyvíjí dětskou představivost, jako stavebnice Lego. Tolik krásných vzpomínek. Pamatuji si, jak mi otec nosil Lego ze služních výletů v Německu. U nás byly těžko dostupné. Letadla, lodě, auta, celá města z lega. Společně strávený čas, tolik smíchu a zábavy. Nyní nemusíme cestovat do Německa. I u nás je možné je koupit bez toho, abychom vytáhli z domu i jen patu. Otázkou není už, koupit nebo nekoupit. Otázkou je kolik koupit. Samozřejmě, čím více, tím lepší cena Ať se tak stane. Velikánská stavebnice Lego City za 22,20 Kč, pro starší děti něco z elektroniky, np. Konzole Sony Playstation Vita 3G za 57,75 Kč.
Nyní si může konečně Mikuláš koupit i něco pro sebe. Pro mě je číslem 1 televizor Samsung 3D LED SMART s 46palcovovou obrazovkou za 2,15 Kč. Velikost má význam, o tom vědí všichni

Tak a máme dárky pro všechny za 132,40 Kč. V obchodě byste za tu cenu dostali nanejvýš nějaké ponožky. Tak se rozhodněte. Chcete dát svým milovaným ponožky, nebo chcete být opravdovým Mikulášem, který se takové dárky večer určitě neodolá pokušení

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *