Avatary důležité kvůli hře

Jak víte, každý z Uživatelů portálu wellbid.com má možnost nastavit avatar. Portál nabízí několik desítek obrázků. Můžeme si například nastavit vzteklou pandu, babičku s válečkem nebo třeba velikonoční vajíčko. Mají vliv na průběh aukce, protože jinak se chováme k protihráči, který má nastavený avatar, jak k tomu, který je zde čerstvým nováčkem a tuto možnost ještě nevyužil. Samozřejmě, je také důležitý i samotný obrázek. Jinak na nás působí usměvavá kráva a jinak avatar s čertem nebo střelcem. Nastavujeme si takový avatar, který je nějak spojen s naším charakterem. Proto, pokud je někdo tvrdohlavý, neměl by si nastavovat avatar s kuřetěm. Výjimkou je pouze snaha protihráče zmýlit.

Přejdu tedy k věci. Navrhuji, aby byla databáze dostupných obrázků zvětšená. Jde mi o to, abychom mohli my, uživatelé, sami nahrát obrázek, resp. naši fotku či fotografii našeho filmového hrdinu. Pokud by se to dalo, servis by měl tu moc schválit nám daný avatar před publikací.
Mohl byste ještě uspořádat soutěž, ve které by uživatelé portálu zasílali návrhy avatarů. Výherní by byly přidány do hlavní databáze avatarů.

Právě takové ulepšenie servisu se mi v poslední době chodí hlavou. Pokud čtete tento vpis, napište do komentáře, který nápad se Vám líbí. V Avatarech je ukryta moc, nezapomínejte na to.

Zdravím Vás Uživatele i vážený tým wellbid.com 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *