Buďte aktivní

Ukažte se jiným Uživatelům. Přizpůsobte si svůj profil.

aktywnosc-1Avatar je na wellbid.com vaší vizitkou. Můžete si vybrat z mnoha možností a měnit, kdy se Vám zachce. Chcete-li vybrat Avatar, přejděte do záložky MŮJ ÚČET → „Můj Avatar“, vyberte a klikněte na tlačítko „Nastavit“. Chcete svůj Avatar změnit? Vyberte si jiný obrázek, označte jej a klikněte na tlačítko „Nastavit“. Nastavení Avataru je zdarma.

Podělte se o své emoce s ostatními účastníky Aukcí

aktywnosc-2Pomocí chatu se můžete komunikovat s ostatními účastníky Aukce. Svůj komentář můžete zvolit z řady navrhovaných šablon. Chat najdete na stránce s podrobnostmi Aukce, pod fotografií draženého předmětu. Každé využití komentáře na chatě stojí 2 BIDy.

Udělejte fotografii a pochlubte se s předmětem vyhraným na Aukci!

aktywnosc-3

Komentář můžete přiložit ke každé vyhrané Aukci s předmětem, kterou jste nevyměnili na BIDy / výplatu PayPal. Nemůžete však umístnit komentář k Aukci s balíkem BIDů a Aukci s nákupními poukázkami Amazon. Po zaplacení za předmět, v záložce Vyhrané (vedle vyhrané Aukce) klikněte na tlačítko „Komentář“. Na vystavení komentáře máte 60 dnů ode dne ukončení Aukce. Upravte text komentáře a přiložte svou fotografii s vyhraným předmětem. Přiložte fotografii s vydraženým předmětem, které rozměr je max. 100 kB. Uvítáme fotografie představující výherce spolu s vyhraným předmětem. Text komentáře nemůže žádným způsobem urážet jiné Uživatele Portálu, ani narušovat ustanovení Podmínek Umístění Komentářů. Dávejte pozor, protože jednou zaslaný komentář už nebudete moci změnit. Za každý zveřejněný komentář dostanete jako dárek 200 BID.

Pište příspěvky na Blog a získejte BIDy jako dárek!

aktywnosc-4Chcete vědět víc o Portálu a přečíst si rady, taktiky a komentáře jiných Uživatelů? Možná se chcete podělit svými zkušenostmi nebo říct nám nějakou zajímavou příhodu související s dražbou na našem Portálu? Chcete navrhnout nový typ Aukcí nebo novou službu v Portálu? Navštivte náš BLOG a napište svůj vlastní příspěvek! Každý publikován příspěvek odměníme kódem na dobití účtu a můžete získat až 500 Bidů!

Zapojte se do našich soutěží a vyhrávejte BIDy

aktywnosc-5Bavte se s námi! Wellbid.com to nejsou jen vzrušující dražby, ale i skvělá zábava. Účastí v našich soutěžích můžete získat drahé ceny a dodatečná BIDy. Prohlédněte si naše aktuální Soutěže a vyhrávejte!

 

 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *