Kupujte a bavte se!

Entertainment shopping, tzn. nakupujte a bavte se!

kupuj-baw-1Důležité je nejen to, co kupujete, ale v jakém stylu. Entertainment shopping je způsob nakupování, který umožňuje spojit dokopy získání atraktivního produktu se vzrušující zábavou.

Na Portálu wellbid.com soupeření podnáší adrenalín v průběhu dražeb zboží za neuvěřitelně nízké ceny. Příhoz na Aukci stojí symbolické koruny, ale díky tomu může vítěz koupit zboží třeba o 99% levnější než v obchodě! K tomu vyvolávací cena každého zboží je 0 Kč! Vždy začínáme bez minimální ceny!

Na našem Portálu o ceně rozhodujete výhradně Vy, tedy kupující, ne prodávající.!

Jako vzor nám posloužila tradiční idea dražeb, známá a využívaná již staletí v aukčních domech a která spočívá na podbíjení ceny. Portál wellbid.com to není výlučně klasický přístup k Aukcím, ale současná, atraktivní forma soupeření. Trojité klepnutí kladívkem, charakteristické pro Aukce, jsme zaměnili na stopky, které měří čas do konce Aukce.

kupuj-baw-2Na rozdíl od jiných aukčních portálů, všechny předměty, které jsou na našich Aukcích vystaveny, jsou nové a mají plnou záruku výrobce. Zapomeňte na zdlouhavé dodání balíku. Na našem Portálu se můžete spolehnout na rychlé dodání kurýrní službou.

Dražte, navýšujte nabídky druhých, bavte se a získávejte výjimečné předměty lehkým a příjemným způsobem!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *