Možnost Kup Teď

„Kup Teď“ dává možnost koupě předmětu vystaveného na Aukci bez nutnosti dražení. To však není vše – díky této skvělé možnosti můžete získat zpět BIDy, jenž jste na dané dražbě využili! Kupujte prostředníctvím „Kup Teď“ a my Vám vrátíme BIDy!

kup-teraz-1Tato možnost byla zavedena pro vybrané Aukce, které jsou označené symbolem nákupního vozíku. Pokud chcete koupit předmět, nemusíte se dražby zúčastnit. Stačí, když kliknete na tlačítko „Kup Teď“ a pošle objednávku. Nákup předmětu pomocí „Kup Teď“ se nepočítá do limitu vyhraných Aukcí.

Kup Teď“ můžete využít v v průběhu 24 hodin od ukončení Aukce (dokud je tato nabídka zobrazena na stránce). Volba této možnosti Vás z účasti v dražbě nediskvalifikuje. Objednávku může poslat každý Uživatel Portálu wellbid.com s plně aktivním Účtem.

Pokud využijete nákup „Kup Teď“, máte na výběr jednu ze dvou možností:

wykupALL

Možnost č. 1: Vrácení BIDů

Za předmět zaplatíte tržní cenu, zobrazenou na kartě Aukce (plus manipulační poplatek a poštovní náklady) a BIDy vám budou vráceny na Účet v průběhu 45 dní. K obdržení BIDů je nezbytné kladné ukončení transakce (potvrzení převzetí zboží). Na Váš Účet se připíše takový počet BIDů, jaký je zobrazen na obrazovce při skládání objednávky.

Možnost č. 2: Obnížení ceny

Za předmět zaplatíte sníženou tržní cenu (plus manipulační poplatek a poštovní náklady), sníženou o hodnotu vratných BIDů, jichž bylo použito na dané Aukci.

Zásilka zboží proběhne v termínu 14 dnů ode dne přijetí objednávky.

TerazALL

Pokud si chcete přečíst bližší informace, přečtěte si Podmínky Prodeje.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *