Vyhráli jste Aukci? Blahopřejeme!

Blahopřejeme k vyhrané Aukci! Zaplaťte za předmět a těšte se z vítěztví.

wygrales-1Každá Aukce je po ukončení verifikována. Kontrolujeme správnost a shodnost průběhu v souladu s Obchodními podmínkami. Po kladné verifikaci Aukce obdržíte zprávu s instrukcemi týkajícími se provedení platby. Od této chvíle máte 7 dní na zaplacení.

Přihlaste se a přejděte do záložky Můj Účet → Aukce → Vyhrané Aukce. Kliknutím na tlačítko „Zaplaťte“ budete přesměrováni na stránku, kde si zvolíte metodu platby. Potvrzení transakce může trvat několik minut až několik dní. Po zaúčtování platby obdržíte zprávu v záložce Můj Účet → Zprávy.

Chcete mít ještě více Bidů? Využijte výjimečnou nabídku!

Každý vydražený předmět můžete vyměnit na BIDy nebo na výplatu PayPal. Pokud chcete výhru vyměnit, klikněte na tlačítko „Zaplaťte“, jenž najdete vedle vyhrané Aukce. Na displeji se zobrazí výjimečná nabídka výměny na BIDy/výplatu PayPal. V této chvíli můžete ještě výhru zaplatit a předmět si nechat poslat. Pokud Vám naše nabídka vyhovuje, klikněte na tlačítko „Vyměnit“. BIDy se automaticky připíšou na Vašem Účtu.

Vyměnou výhry na BIDy/výplatu PayPal neplatíte konečnou cenu Aukce, ani poštovné náklady. Pamatujte! Po využití možnosti výměny již vyhraný na Aukci předmět neobdržíte a nebudete také moci umístit Komentář. BIDy pocházející z výhry dobijí Váš balík vratných BIDů. Bližší informace na toto téma najdete ZDE.

Naše výrobky jsou nové a je na ně plná záruka výrobce.

wygrales-2

Zakoupené zboží Vám bude zasláno v průběh 14 dní ode dne potvrzení připsání platby za Aukci. Po zaslání balíku dostanete oznam v záložce Můj Účet → Zprávy. Zpráva bude obsahovat číslo zásilky a odkaz na sledování zásilky.

Všechny předměty nabízené na našich Aukcích jsou nové, mají plnou záruku výrobce a pocházejí od autorizovaných dodavatelů. K vyhrané Aukci s předmětem můžete přidat Komentář a dostanete BIDy zdarma.

POZOR! Při převzetí zásilky z rukou doručovatele vždy zkontrolujte obsah balíku v jeho přítomnosti a v případě zjištění škody zboží nebo neshody zboží s zakoupeným předmětem, sepište protokol škody. Pouze takový protokol je základem uznání Vaší reklamace a kurýr nemá právo nesouhlasit se sepsáním tohoto dokumentu. Základem pro uznání záruky je elektronická faktura, kterou si můžete stáhnout přímo z naší stránky a to v průběhu 30 dní ode dne zakoupení. Přejděte do záložky MŮJ ÚČET → „Vyhrané“ a stáhněte si fakturu ve formátu PDF.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *