Založte si Účet a dražte!

Jak vytvořit Účet na Portálu wellbid.com?

zaloz-konto-1

Před registrací jsi přečtěte OBCHODNÍ PODMÍNKY, a následně klikněte na tlačítko „Zaregistrujte se“. Důkladně vyplňte registrační formulář, zadejte login Uživatele a přihlašovací heslo.

Chcete-li svůj Účet plně aktivovat, kupte si libovolný balík Bidov. Ceník je dostupný na hlavní stránce nebo po kliknutí na „DOBÍT“, jenž se zobrazí po přihlášení.

Jak koupit BIDy?

zaloz-konto-2V Ceníku zvolte libovolný balík BIDů. Na výběr máte několik forem platby – kartou nebo bankovním převodem. Bližší informace o dobití Účtu najdete ZDE.

Pokud si dobíjíte Účet poprvé, vepište fakturační údaje. Ujistěte se, zda vepisujete vaše údaje z občanského průkazu, protože na jejich základě bude Váš Účet verifikován. Doručovací adresu, která je pro Vás nejvýhodnější, budete moci vepsat až u první vyhrané Aukci. Jednou zadané údaje již nebudete moci měnit samostatně. Všechny změny, prosím, hlaste ZDE.

Pozor! Přečtěte si před zakoupením BIDů!

zaloz-konto-3BID Vám dává pouze právo účastnit se dražby. Bez ohledu na to, zda Aukci vyhrajete nebo ne, jednou využity BIDy se Vám na účet nevrátí! Výjimkou je možnost „Kup Teď“, díky které můžete získat vratné BIDy, které jste na Aukci použili.

BIDy se ukážou na Vašem Účtu automaticky po připsání platby na účtu. Ne všechny banky ale provádějí bankovní převody 24 hodin denně, proto si před přistoupením do Aukce dobijte Účet s předstihem!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *