Jak na to?

Zdravím všechny hráče, závislé na wellbid com Pořád přemýšlím, nakolik jsem teprve začátečník, jak na to? Začátečnických aukcí se účastnit nemohu. Vyhrála jsem již 5 aukcí, ale jak se mohu srovnávat s těmi starými lišáky tak se někteří vítají při aukcích, a to je jen pozoruji. Samozřejmě, do souboje s nimi bych nešla. No nejvíc se směju na tom, jak někteří napíšou ,,toto je moje,, a pak tam nejsou 🙂 a aukce pokračuje. No může to být sice myšleno jako odstrašující případ, ale je to trapné. Vždyť tam jsou bojovné slogany, proč tu lezeš, nebo ty hyena. To chápu, to jsem použila i já.

Čím dál tím víc jsem přesvědčena o tom, že už asi nikdy nevyhraju. Jako kdyby dovolili vyhrát každému pouze 5 krát a dost. I když vstoupím do aukce s tím, že vyhraju, tak mě někdo přesvědčí o opaku. Fakt bych chtěla vědět, jak to tady funguje. Dá se vyhrát i něco dražšího? Nebo je to jen uměle vytvořené, aby se nabalily ti na konci všeho?

I rady jsem četla:

Pravidlo číslo 1: Pozoruj! Je to základní pravidlo – jednoduché a přitom tak zřejmé. Ale ne všichni jsou si toho vědomi. Pozoruj, pozoruj a ještě jednou pozoruj! Sedni si ke svému počítači a začni si prohlížet stránky. Nespěchej. Dokud se vybereš na velké dobrodružství, prozkoumej terén, přejdi všechny záložky. Podívej se, kdo s kým hraje, jak dlouho a o které výrobky se zajímá. Neomezuj se pouze na aktuálně probíhající aukce. Prohlédněte si také ty, které skončily. Právě ty jsou nejspolehlivější a nejlepší vizitkou hráčů. Pokud budeš mít tyto informace vždy pod rukou, tak Ti určitě pomohou rozhodnout se dobře zda se vyplatí riskovat a zapojit se do hry nebo se raději soustředit na jinou dražbu, kde bude větší šance na úspěch
Ale já po večerech sleduji a pozoruji a ukládám si aukce do sledovaných a tiše závidím. Jak mám ale pozorovat, dělat statistiky o lidechhráčích, když jsou zde nicky, které se zde objeví z ničeho nic a zmizí a další krát zase jiní. Velmi málo je tu takových, co bych mohla asi i na jedné ruce spočítat, co vím, že jdou do aukcí is prohraná koncem a daleko pod mínusem, takže ztrátoví. Vím, že potřebuji balíček bidů, abych mohla dražit, ale šlo by to tehdy nebo by se zase někdo prikmotril na tu mou aukci. Proč je to jen moje smůla nebo štěstí opustilo?
Stejně vím, každý z nás může kdykoliv vstoupit do aukce a tak překazit plány a ukončení. Snad se mi někdy povede jen tak přihodit a nevěnovat tomu pozornost a přijde mi email, že jsem vyhrála. To by potěšilo asi každého... Tak snad už v blízké době, budu trochu šťastnější, že jsem zase něco vyhrála, protože teď mám tak akorát prázdné kapsy, prázdný účet a smutek v očích, a to se blíží takové krásné svátky…

Mrzí mě, že jsem do toho vložila tolik korun a nic z toho
.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *