Trpělivost má velikou sílu.

O servisu wellbid.com jsem se dozvěděl až nedávno. Jelikož jsem z natury šetřílek, dlouhý čas jsem byl přesvědčen o tom, že tu nemám co dělat, až tu jednoho dne… 
Přišel za mnou syn. Celý nadšený mi vyprávěl o vaší stránce. Namluvil mě, abych se na to alespoň podíval. Jelikož dny jsou už chladné, udělal jsem si dobrou kávu a sedl jsem si k počítači. S pravidly jsem se seznámil dost rychle, a pojem „bidy“ už nebyl tajemstvím. Záložka s dobitm účtu – zajímavá nabídka 600 BID za dobrou cenu, několik kliků, převod pomocí důvěryhodné platební služby a magické bidíky byli na mém účtu. Tehdy se začala opravdová hra… 

Chtěl jsem jsem získat trochu nadhled, šel jsem tedy na blog wellbid.com a četl jsem rady, jak začít. Soustředil jsem se především na aukce „Začátečník“ a právě tam jsem „tankoval“ další bidy. Nastavil jsem automat, klikl jsem několik příhozů az účtu mi zmizela již polovina bidů. Zklamaný jsem jsem si řekl, „Na dnes stačilo. Na druhý pokus to bude mnohem lepší“. 
Další upršený den. Znovu jsem chtěl vyzkoušet mé strategické schopnosti. Tentokrát jsem přistupoval k dražbám rozvážněji. Kalkuloval jsem, pozoroval jsem, pokoušel jsem předvídat další průběh hry. Velmi rychle mi uběhl čas mezi 5 odpoledne a půlnocí. „Pustil“ jsem ještě několik bidů na aukce, které měli skončit se v noci. Na druhý den, po příchodu z práce, jsem si prohlédl poštu s emaily. První, co upoutalo můj zrak, byla zpráva od portálu wellbid.com, s názvem „Vyhrál jsi!“ Šok, nemohl jsem tomu uvěřit – to jsou pocity, které danou situaci provázely. Nákupní poukázka Amazon 15 € + 200 BID byly moje – těšil jsem se jako malé dítě. Výhru samozřejmě nechám synovi, vždyť díky němu jsem ji vyhrál. 
Teď už vím, že dražby na Vaší stránce jsou 100% a přinášejí množství pozitivní energie a nezapomenutelné emoce. Vřele doporučuji všem těm, kteří se pouze rozhodují. Děkuji také samotné stránce za skvělý nápad. Zanedlouho si opět přijdu něco vydražit. 
Zdravím

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *