Zdravý úsudek základem úspěchu

Vítejte Vážení protihráči!  
Portál wellbid.com jsem poznal díky reklamě na netu. Prý je tu možné vyhrát věci za pár korun a nikdo nebude zklamán 🙂 Na začátku se mi tomu nechtělo velmi věřit. Vždyť zdravý rozum říká úplně něco jiného. Na první pohled je to dost směšné, neuvěřitelné, a přece je to pravda. Lidé jsou takoví jsme zvědaví. Tak jsem se šel podívat na pár aukcí a rozhodl jsem se zřídit si účet. Myslím si, že je třeba zkoušet nové věci, aby měl život tu správnou chuť. Trvalo mi to fakt minutku a účet byl zřízen. Nákup Bidů byl pro mně rovněž hračkou. Mají zde ověřené platební servisy. Ty by přece nespolupracovali s podvodníky. Takže, koupil jsem si kredity, pomocí kterých jde přihazovat, a sedl jsem si k dražbě. Jak se na pravého nováčka patří, šel jsem na aukce s malou hodnotou. Z několika zajímavých nabídek jsem si vybral tu jednu, kde se mezi sebou bilidva hráče.

Pozoroval jsem ji, čas do ukončení šel pomalu. Mně se však zdálo že se prodlužuje. na samou mysl o přihazování se mi objevuje husí kůže, srdce bije jaksi rychleji. Ještě chvíle a bude konec Když tu najednou … Jednorázovky / jednorázové Příhozy / jiných hráčů. Myslím si co mi tam, ať si vystřílel svůj kredit 🙂 Několik sekund do konta Pach! Přebíjím 10. .. 9... o chvíli to bude moje 2... 1… a tu najednou na můj údiv (nebo také ne, vždyť v životě nic nepřichází snadno) připojuje se do hry automat. Hmmm, automat? Něco jsem o něm četl, vždyť je napsáno, že automat nezaručuje výhru. Zapnul jsem ho však. Tak, a jde se 5 příhoz 20te 30te .. myslím si: tvrdohlavec jeden Když jsem si to řekl, stal jsem se měkký jako plastelína. Když jsem se blížil k těm 45tim příhozů, přidaly se další 3 automaty a to byl pro mě znak. Rozhodl jsem se vzdát to. Minul jsem většinu mého kreditu. Když se ale dražba skončila a jsem si prohlédl historii, ujistil jsem se o mém správném rozhodnutí. Cena za předmět došla dost vysoko, což bylo dost neekonomické. No zdravý rozum a chladná krev byly u mě na prvním místě a i přes vzrůstající hladinu adrenalinu jsem se uměl správně rozhodnout. Mám dobrý pocit na duši. Zanedlouho se sbírám opět na lov, ale tentokrát si vyhlédnu jiný předmět. Bude to pro mě nová výzva a skvělá zábava.
Přeji Vám všem dobré aukci a pamatujte: zdravý úsudek je základem úspěchu, nenechte se vést emocím a dražte během těchto zimních dnů s rozumem.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *