Hra nebo něco víc?

Zdravím všechny přítomné na blogu wellbid.com. Od chvíle rychlé registrace a prvních aukcí uběhlo několik měsíců. Dovolte, abych se s vámi podělil mými zkušenostmi. Pokud už o tom někdo psal, utvrdí mě to pouze ve víře, že mé psaní význam. Wellbid.com je skvělá zábava, která přináší mnoho adrenalinu. Tato hra rozvíjí trpělivost a reflex, za což Vám děkuji. S pokorou jsem minul moje první stovky bidů, ale byl jsem tvrdý jako skála. Díky zajímavým informacím, které zde napsali protihráči, jsem se naučil, jak svůj účet navýšit. Začal jsem dražbami pro nováčky. První poukázka s extra bidemi mi přinesla po výměně 600 Bidů. Po vyhrání dalších jsem snadno nasbíral 1000. Z dalších aukcí jsem byl ale rozčarovaný.


Trefil jsem na neústupné protihráče. Tak mně tedy napadlo, je-li by mohl portál udělat něco pro ty, co pouze začínají hrát. Navrhuji zavedení možnosti tzv. náhledu dosavadních úspěchů hráče. Plná kontrola. Tehdy, noví hráči by měli možnost dozvědět se více o osobách, z kterými tvrdě hrají. Menší zklamání se sejde každému z nás. Hned na začátku budeme vědět na čem stojíme. Dobře by bylo taky vědět, kdo je aktuálně přihlášen a připraven na boj. Přišel jsem již na to, že někteří snad nikdy nespí a jediné co dělají, je hra na dražbách.

Doufám, že další hra bude zábavou a pouze zábavou, spojenou s radostí z výhry vysněného předmětu. Samozřejmě, ne za každou cenu.  Přeji to i Vám. Zůstaňte ale ve světě reality. Venku existuje svět, o kterou již někteří zapomněli. 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *