Nový rok 2014

Zdravím. Na úvod bych rád všem poprál Šťastný Nový rok a vše jen to nej

Ještě stále jsem nic nevyhrál. Vlastně ano, balík 500 bidů a včera balík 100 bidů. Ale to mi normální trnulo, protože jsem nejprve zkoušel o balík s 500 a zůstalo mi na účtu jen 36 bidů, a tak co s tím??? Tak jsem zkusil o ten menší  balík a se stáhnutým zadkem jsem ho vyhrál. To mi ještě zůstalo 6 bidů. Jeej, super, potěšil jsem se, i s takovým malým množstvím se to povedlo 🙂 Z mé strany to nebylo  férové, jiní měli automaty a já jsem nasadil, když už měli rozbojované o ten balík. Nejsem zastáncem toho, někomu přerušit výhru, ale samému se mi to stalo nejednou, tak proč to neudělat taky. Systém má pravidla, do aukcí mohu vejít kdykoliv, tak proč ne

Zatím se držím zuby nehty, jak se říká, ale když jsem se tu jaksi namotal, tak alespoň trochu adrenalinu jednou za den 🙂 to přece nezaškodí Pořád mě láká vyhrát ještě něco, i když bych to zaměnil na bidy, ale možná i koupil. Vždyť za pár korun to nekoupím nikde. Samozřejmě, nejprve by se mi to muselo povést a to štěstí jaksi nepřichází. Letos možná budu mít víc štěstí i já a udělám radost i sám sobě.
Mám v plánu vyhrát ještě nějaké ty balíky bidů nebo poukázky a pak se do toho pustím. Strategii jako takovou mám. Vím, že se není třeba bezhlavě pouštět do aukcí a třeba odsledovat co a kdy, nasadit popřípadě automat a snad se vzbudím někdy ráno a najdu si email o blahopřání k výhře.  
Wellbid.com, přeji hodně úspěchů a stále nové nápady a změny, které určitě každý přijme. Například k narozeninám nějaké ty bidy zadara by byly fajn.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *