Taktika velkého hráče

Zdravím všechny staré jak i nové hráče wellbid.com. 
Každý dobře ví, jaké aukce jsou zhruba pro něj, kolik peněz si může dovolit utratit na bidy, jakou taktiku má použít. Já jsem si to taky myslel, ale opak je pravdou. Stránka se rychle vyvíjí a my bychom se měli rozvíjet s ní a učit se na vlastních chybách. 
Mnoho hráčů píše na blog osvědčené taktiky a člověk je pak jen zkouší a zkouší, ale nic nevychází. Určitě jste nevyhráli ani jednu aukci podle rad blogerů a když ano, tak to bylo pouze jednou a výjimečně. 

Já si osobně myslím, že hráči se rozvíjejí každým dnem. Staří přátelé, to co platilo včera, dnes již neplatí. Pokud vám včera stačilo přepočítat, kdy skončí hráčům automat, který byl nastaven na minimum /45 příhozů/, dnes to už nestačí. Nestačí po přepočtení nastavit svůj automat a mít výhru v kapse. O své bídy se musíte starat každý den a zhodnocovat je. Dnes už musíte projít velmi dlouhou cestu, abyste se dostali ke svému vysněnému předmětu. Existuje jen pár předpokladů, které se nikdy nezmění a ty je třeba striktně dodržovat. Já vám nabízím cestu k výhře s minimem bidů nebo jen se startovací částkou 600 bidů.
Trpělivost a vytrvalost je výsada králů, ale i velkého hráče. Je-li chtěl velký samuraj svého protivníka znervóznit, přijel na setkání 4 hodiny později, čepel svého meče natáhl oproti zraku protivníka, aby ten nevěděl přestavit jak dlouhý je meč. Dnes máme k dispozici zcela jiné zbraně. Soustředíme se pouze na jeden předmět, který si odsledujeme někdy i týden dopředu. Sledujeme, kdy daná věc startuje. Ráno, večer nebo odpoledne? Musíme vědět, kdy daný předmět okupuje co nejméně hráčů. Hráči, tedy protivníci, jsou velmi důležitým aspektem soubojů. Musíte svého protihráče dobře poznat. Bude Vás to stát kopu času, no oplatí se Vám to. Je třeba vědět, jak to během takové aukce probíhá, co se vlastně děje. Myslíte si, že je to tak samozřejmé? Omyl! 
Každý hráč má svůj limit, za který neprojde. Někdo třeba sleduje aukci od začátku, ale trvá to delší dobu a může trvat i 4 hodiny. Někdo ji vydrží sledovat jen 3 hodiny a pak si řekne to už nemá cenu. To je právě ten okamžik, kdy čekání nabývá hodnotu. Kdy se čekat fakt vyplatí a pomalu se blíží vaše šance. Taktéž je důležité naladit se pouze na ten jeden předmět a ne na všechny. Je přece obtížné vyhrát jeden předmět a ne to ještě více. Váš mozek bude s vámi spolupracovat a pomůže vám podvědomě se dostat k vytoužené výhře. Je jedno jakou věc chcete. Ke každé věci si musíte najít svou cestu. Chcete ultrabook? Ať se líbí, ale věřte mi, nepůjde to až tak snadno. Budete potřebovat hodně bidů. Získáte je velkou dřinou, ale máte šanci psát blogy, a vždy hrát pouze balíky bidů a postupně budete mít více a více bidů a zkušenosti, které vás přivedou až k výhře. 
 Přeji vám všem hodně zdaru při hraní. Nevzdávejte se. Stačí jen vydržet a výhra je vaše.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *