Jak vybírat pečlivěji?

Pokud tohle čtete, tak tuším, že se chcete nějakým způsobem poučit či zlepšit o fungování systému a aukcí na wellbidu. Zkusím Vám tedy podat určitou analýzu, která by Vám mohla určitě pomoct jak v úspěšnosti, tak k Vaší spokojenosti. Vše co je třeba je dodržovat určité postupy, které jsou velmi jednoduché a dokážou Vaše aukce změnit ke konzistentním výhrám. 
Nejprve je nutné vyhlídnout si typ aukcí, které se zúčastnit – pokud jste ještě nic nevyhráli, tak není nic lehčího než se zúčastnit aukcí typu „začátečník“ – je zde pro Vás opravdu obrovská šance danou věc vyhrát – jen jedno pravidlo – zkuste se o tu věc neprat hlava nehlava. V těchto aukcích lze získat aukce i jediným příhozem, neboť ne vždy je zde vůbec třebas nějaký přihazující, tak nezmeškejte tuhle super příležitost a získejte si něco i za pár kaček – opravdu to stojí zato.

Já jsem toto bohužel nevěděl a skončil jsem tak hned na začátku v menší ztrátě, což se zcela jistě nedá považovat za správný začátek. Šance na výhru i za jeden příhoz je tedy obrovská. V případě, že jste dodrželi první pravidlo, tak se nejspíše už radujete z nějaké vyhrané věci a uvažujete nad čím budete svůj čas trávit dále. Zde je důležité vybrat si zájmový objekt a pár dní ho sledovat – jakým způsobem aukce probíhají, jaký čas, kdo je jejich účastníkem apod. tyhle informace Vám umožní provést si určitou základní analýzu, která Vám zcela jistě pomůže k pochopení celého principu a logiky tohoto dražení, poté se můžete pustit do dražby, pravidla dražby, tzn. kdy do ní vstoupit, jak dlouho se v ní držet, zda-li využívat možností komentářů – jejich psychologické vlivy a další možnosti vylepšení Vašeho fungování a dražení na systému wellbid. 
Těšte se již za pár dní na pokračování tohohle mini seriálu, jak se zlepšit, vydělat a nepozbýt mnoho. Přeji hodně úspěchů a snažte se již dodržovat aspoň některé z právě uvedených pravidel.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *