Jak vybírat pečlivěji – průběh aukce

V minulém díle jste se dozvěděli úplné základy jak nenarazit ihned ze začátku vašeho snažení na wellbidu. Nyní si povíme pokročilejší možnosti, jak zlepšit Váš úspěch. Řekněme, že máte už termín a čas vyhlídnuté aukce – důležité je zde zadat svůj automat nejlíp až na poslední chvíli, neboť díky tomu se dostanete na první pozici při aukci což znamená, že v případě, že další automaty odpadnou, tak máte aukci vyhranou pro sebe a nezarazí Vás další účastník, který sledoval pečlivě, aby pak do aukce nastoupil s čistým štítem, což je pro Vás největší problém, který se nedá vyřešit bohužel jinak než aukci opustit. Zde je nutné si uvědomit, že nově vstupující účastník ještě neutratil ani korunu a tak můžete pak dokonce i přeplatit danou položku, proto výrazně nedoporučuji v takové aukci následně pokračovat.

Nyní si povíme něco o průběhu aukce – pokud je v aukci více než 3 automaty, tak nedoporučuji se do aukce zapojovat, ale vyčkávat a až jich bude míň tak se napojit – můžete tak ušetřit Váš drahocenný kredit a mezitím částečně vyčerpat z prostředků účastníky, kteří zde již draží od začátku, čímž je dokážete taky pořádně naštvat – vlastní zkušenost. Jinak ale určitě doporučuji účastnit se počátku aukce, neboť je zde taky šance získat prakticky za jedno kliknutí daný předmět a to je potom radosti – určitě více, než jak projede pár stovek kreditu a taky nervů. Takže určitě doporučuji počáteční automat, neboť Vám může zajistit jistou výhru.
Dalším doporučením jsou komentáře, které mohou působit prakticky po psychické stránce, kdy můžete případně ovlivnit psychiku protihráče a on Vám popřípadě může odepsat a víte na čem jste, každopádně může také získat ztrach a nechat Vás vyhrát – určitě doporučuji využít, neboť to zní líp a začátečníci, kteří jsou zde poprvé to raději vzdají a předmět je tak Váš za jediný použitý komentář. V průběhu aukce také dbejte nato, abyste měli automat nastaven na určitý počet příhozů a případné prodloíužení provedli včas, neboť není nic horšího než projet danou aukci, jen kvůli toho, že jste jej zapomněli prodloužit. 
Pravidlo nejdůležitější – pokud chcete něco vyhrát věnujte se jen tomu – není nic horšího než být rozhozen například po pěti různých záložkách a potom nakonec zapomenete na určitou aukci a vše ztratíte, tak samo, že kredit se pak čerpá také velmi rychlejic, znamená to tedy, že pokud se účastníte 3 aukcí, tak např. z kreditu o 600 bidech můžete využít max. 200 bidů na jednu aukci, což není zrovna optimální částka na žádnou aukci, pokud to s ní myslíte vážně.
Takže v průběhu přihazování/aukce je nutné být vklidu, ikdyž to zrovna nemusí vycházet a zachovat si klidnou hlavu. Nejhorší co Vám může veškeré plány a někdy i celou aukci zmařit jsou emoce, které se projevují velmi často téměř u každého avšak je možné je nějak podchytit a hlídat se, jestli právě teď nejsem pod jejich vlivem, neboť můžou způsobit např. to, že i když jste plánovali na tuhle aukci utratit např. jen 300 bidů, tak prostě jedete až do zbytku kreditu, což se samozřejmě nemusí vyplatit apod, takže hlavně buďte odpočatí vklidu, plně soustředění a můžete začít dražit a hlavně vyhrávat!!! 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *