Jaký typ aukcí je tím nejlepším?

Po dlouhém sledování zdejšího průběhu různých aukcí jsem si všimnul jedné věci, která opravdu velmi stojí za povšimnutí. Někteří se bezhlavě pouští do aukcí, ve které jsou například i 4 automaty, což opravdu postrádá veškerou logiku, někteří zase jsou účastníky například i 5 aukcí a myslí si, že by jim něco mohlo vyjít, čímž si však neuvědomují, jak hodně si své šance snižují. 
Co jsem však po bližších analýzách dražených předmětů zjistil mě zarazilo opravdu nejvíce je to, že někteří účastníci byli, anebo dokonce jsou schopni danou věc také přeplatit, čímž jakoby pak postrádá pro nich smysl, dražení zde, když si to chcou vydražit za ještě dražší částku, než jak by to pořídili v běžném e-shopu. Ikdyž možná je to baví, ale spíš bych počítal, že tak akorát ztratí hodně času, nervů a nakonec ještě ani neušetří.
Každopádně co bych Vám chtěl opravdu velmi moc doporučit je jeden typ aukcí, který je zde velmi opomíjený jak jsem si všimnul. Nevím jestli to je třebas danou psychologickou hranicí, která každého raději předem odradí, nebo co to způsobuje, ale prostě je zde vidět, že věci, které zde mají psanou hodnotu nad 5 000 Kč, končí v 99% případů levnějic, což se však nedá srovnat s věcmi levnějšími, nebo dokonce těmi úplně nejlvnějšími, kde jsou někteří ochotni utratit i více než je hodnota daného produktu. 
Doporučuji Vám tedy schválně se podívat i na dražší věci ve zdejších aukcí, neboť opravdu sami zjistíte, že hlavně zde spočívá hlavní výhoda wellbidu. Určitě to nejsou malé položky, kde sice můžete získat něco levnějic, ale sami určitě uznáte za vhodné, že pokud vyhrajete něco levnějic například o stovku anebo o pár tisíc, tak ten rozdíl bude určitě k pocítění. Vyzývám Vás tedy, abyste se opravdu podívali a prozkoumali i dražší aukce a uvidíte sami, že na většině získali lidé např. i se 300 bidy aukci za několik tisíc, či dokonce i aukci za více než 10 tisíc korun, což už se dá nazdat opravdovým úspěchem. 
Neomezujte se tedy jen na úzký výběr aukcí, které možná vypadaj lehce a v rámci Vašich možností ale porozhlédněte se dobře a sami zvažte, zdali je lepší vyhrát položku za 10 tisíc korun, anebo 1 tisíc korun – nervy zde prožijete stejné a risk prakticky taky, neboť kredit ve většině případů ani nemusíte mít větší a šance jsou opravdu vyrovnané, protože opravdu nikdy nemůžete vědět na koho jste zrovna narazili….

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *