Co dělat, když se nedaří?

Určitě to všichni z Vás znáte, jednou máte štěstěnu na Vaší straně a někdy se zase vůbec nedaří. Já jsem právě zažil také přesně tu situaci, kdy se stále nemůžu rozjet, neboli vyhrát jedinou věc. Opravdu nevím čím to je, ale jak tak přemýšlím tak čím více zlostit mám, tak tím míň se daří, takže bych Vám doporučil jednu věc a to dát si menší pauzu, neboť jinak jednáme z 99% pomocí emocí a né pomocí našeho rozumu, čímž dochází k útratám kreditu a žádném rozmýšlení – já jsem tak dneska ztratil můj těžce vydření kredit jenom díky tomu, že jsem se prostě nechtěl vzdát a tak jsem nakonec ze zlosti začal bojovat snad až do konce a abych tomu ještě přidal, tak jsem se samozřejmě zapojil do více aukcí najednou, což je zde hotová sebevražda, neboť kredit pak ubíhá opravdu po destíkách a najednou jste na nule během pár minut.

Tento stav Vám určitě nedoporučuji, neboť z většiny případů to stejně nedopadne dobře a akorát ztratíte svůj těžce dobitý/naspořený bidový účet. Takže v případě, že zažijete taky jako dneska já nějakou větší sérii proher, tak dejte si od wellbidu oddech a tím myslím oddech ve smyslu toho, že na týden prostě budete mimo a vydechnete si, místo abyste zase nepřetržitě sledovali Vaše vysněné aukce. Opravdu Vám mohu téměř zaručit, že Vám to velmi pomůže, neboť nejlepší je přicházet s čistou hlavou a začít jakoby odznova, než jednat jenom na základě emocí, protože pak to opravdu není to pravé ořechové.  
Nyní tedy ještě pár základních pravidel, která opravdu dodržujte, pokud chcete být úspěšní: 
1/ Po sérii proher nikdy nepokračujte s tím, že si dobijete účet a jedete znova, vyčkejte nejlépe alespoň týden a poté začněte odznova a uvidíte, že pocítíte ten rozdíl. 
2/ Přihazujte s rozumem nejlépe pouze v jedné aukci, protože takhle dokážete zvýšit svůj úspěch až o 99 %. 
3/ Jednejte s rozumem a né pod vlivem emocí, neboť ty Vám opravdu nepřivodí nic dobrého. 
4/ Po nějaké prohře se nejlépe jdětě projít provětrat hlavu a případně poté můžete znova začít, důležité je však očistit si aspoň na chvilku myšlenky a až poté začít s čistou hlavou. 
Po tomhle už není možné, že by se nezačlo dařit ! Takže hodně zdaru 😉

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *