Je to tak vzrušující!

Můj nastávající si před několika dny založil účet na wellbid.com. Na začátek si přečetl pravidla používání a pár komentářů k aukcím. Rozhodl se koupit akciový balík a začalo to. Mněla jsem pocit, že je to blbý nápad, ale ukázalo se, že je to skvělá forma nakupování a velká šance na kvalitní výrobky za zlomek tržní ceny. Po několika kalkulacích a přepočtení nákladů, jaké musí dotyčné osoby vynaložit, jsme dokázali, že servis přináší pro své uživatele mnoho dobrého. Na výběr je množství aukcí. Každý jistě najde něco pro sebe. Každá aukce vyvolává v člověku příval emocí. Je to skvěle strávený volný čas a výrobky jsou zakoupené za několik korun.

Po dvou dnech využívání servisu se mému milovanému podařilo vyhrát zajímavé ceny: strojek na holení plus dvě poukázky. Chcete-li vyhrát aukce, musíte nad svou taktikou neustále pracovat a pozorovat hru protihráčů. Nejlépe se loví v pracovní dny, kdy je zde minimální počet lidí. Velmi se mi líbí i to, že servis nabízí novým hráčům zvýhodněný balíček a možnost odzkoušet si hru na Aukcja Začátečník. Fajn je také to, že v případě zájmu, můžeme naši výhru vyměnit na peníze nebo BIDy.
Pozorovala jsem se hru mého snoubence a sama jsem zatoužila něco vyhrát. Založila jsem si účet a zakoupila jsem startovací balík za 250 Kč. Doufám, že si tu ulovím něco. Samo se to přece nevyhraje.

Tak řekněte, na co dnes přihazujete Vy?

 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *