Jednoduché výhry

Pokud čtete tento blog, tak si jistě musíte říct, že přihazování a vyhrávání na wellbidu není až tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, neboť mnoho článků zde z toho dělá prakticky vědu. Mohu Vás však ujistit, že opravdu není nic jednoduššího než přihazovat zde. Popíšu Vám zde hned několik důvodů. Hráče si můžete rozdělit do dvou skupin, řekněme nějaké průzkumníky a ty náhodilce/šťastlivce. Pokud spadáte do skupiny průzkumníků, tak nejspíš stejně jako já hledáte různé strategie, pozorujete, snažíte se pochopit princip, jak někteří vyhrávají apod, avšak sám jsem si dnes uvědomil, že přece jenom to nemusí být ten správný přístup. 

Neboť jsou zde také takoví „náhodilci“, kteří vůbec nic neřeší občas někam kliknou a opravdu se jim za velmi malý peníz povede něco získat. Píšu to, protože jsem to zažil, když jsem sledoval přímo dalšího hráče při hře, kompletně prakticky bez jakékoliv složité strategie a povedlo se mu vyhrát rovnou pár aukcí, což mě se nepovedlo za celý měsíc. Jde zde o to, že u těchto hráčů je jakákoliv příprava na hru nepodstatná, neříkám, že nemají žádnou strategii, či chteli taktiku. Nejspíš úplně každý zde má nebo preferuje určitou strategii, jenomže někteří z nás ji mají až moc komplikovanou, což potom negativní výsledek z aukcevrací daleko větší dávku negativních emocí, než kdybychom se vykašlali na jakékoliv sledování/ přípravu a rovnou se pustili do hry.  
Jedná se o tom, že v případě, že výsledek prakticky nemáte jakoby „vydřený“, tzn. netrávíte několik hodin sledováním, plánováním apod., tak vám mohu na 100% zaručit, že případná výhra Vás potěší opravdu nejvíc, neboť si uvědomíte, že například za 5 minut, nebo ani to ne, jste získali vysněnou věc i za několik tisíc a to prakticky bez námahy. Zato člověk jako já, který stráví několik hodin plánováním/sledováním aukcí sice už si je skoro jistý, že prakticky vše možné vysledoval/nastudoval, ale pak přijde ta prohra a mohu Vás ujistit, že následný pocit z ní je o to horší, neboť si uvědomít kolik nervů času atd. jste tím ztratili a výsledek je nulový.  
Tímto článkem Vás samozřejmě nechci odradit od nějakého sledování, či vytváření strategií pro případné výhry na wellbidu, avšak pouze Vás jakoby upozornit, že jde to takvy velmi lehce, prakticky bez stresu a velmi jednoduše, jen si to je třeba uvědomit a sami uvidíte, že je to rozdíl!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *