Nejjednodušší a nejúčinnější strategie pro wellbid

Nyní Vám zde popíšu jednu z vůbec nejúčinnějších a nejlepších strategií, které na wellbidu můžete použít. Můžete sice používat různé strategie, ale po mém ročním působení na wellbidu Vás mohu ujistit, že úspěšnost v této strategii zdaleka předčí ty Vaše, v případě, že si myslíte, že to takhle není, tak velice rád přijmu jakékoliv komentáře pod tento článek a můžeme se o tom případně pobavit. Každopádně tato strategie má jeden základní princip a to – nikdy při ní nevyužíváme takzvaných automatů dostupných zde na wellbidu, neboť sice mají určité výhody, ale jak již zcela jistě určitě všichni víte, tak u klasických aukcí je minimum příhozů 45, což je prakticky u běžných aukcí ekvivalent částky 135 bidů. Problém zde je, že nikdy nevíte kolik automatů se Vás zde setká a potom zbytečně čerpete Váš drahocenný kredit. 

Takže jedná se o manuální přihazování v aukcích, které hlavně začínají, tzn. snažte se být vždy posledním co přihazuje, když aukce začíná, neboť opravdu můžete klidně jenom pozorovat a sami zjistitíe, že z 50% to vychází a největší výhodou tohoto stylu je, že můžete danou věc získat opravdu i jen za jeden příhoz, což je snad podoba vysněné aukce. Další výhodou je psychická stránka takového typu strategie. Jedná se o tom, že řekněme počítáme s max. 5 příhozy na aukci, kdy bojujeme o první místo v čekání, jestli jsme výherci, nebo je zde schovaný něčí automat. Tímto stylem sice můžeme párkrát nezískat nic, avšak když už něco získáme, tak to zato určitě stojí, protože jak si sami můžete spočíst, tak by Vás to vyšlo na ani ne 15 Kč a to je to nejlepší co Vás opravdu může potkat.
Největším bonusem tohoto typu přihazování je však to, že zde nejste jakkoliv limitováni na jakou věc přihazujete, tzn. nemusíte zkoušet jen ty nejlevnější věci, ale hlavně ty hodnotnější, například různé televize, tablety apod. Sami určitě uznáte za pravdu, že získat právě takovouhle vychytávku stojí zato, než získat něco za pár stovek. V případě, že si rozebereme tuto strategii trošku podrobněji, tak pokud si spočteme, že automat potřebuji minimálně 45 příhozů a výsledek je nejistý, tak v této strategii máte prakticky v případě, že počítáme maximální počet příhozů na aukci 5 celých 9 pokusů, což je opravdu brutální šance na výhru, řekl, bych a zde mi určitě uznáte za pravdu i Vy, že z 9 pokusů opravdu není možné, že by něco nevyšlo a určitě je zde vyšší šance, než nastavovat 1 automat. 
 Takže je jen na Vás co si zvolíte ale sami vidíte a pokus na výhru nebo 9 pokusů za stejnou částku? Rozhodnutí je zcela na Vás 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *