Nic se nezměnilo, nebo se mýlím?

Moje dobrodružství s portálem wellbid.com se začalo už velmi dávno. Samozřejmě, jako většina uživatelů, i já jsem prožil neuvěřitelné vítěztví, ale i pády a prohry. Když jsem přišel na stránku poprvé, trochu mi trvalo, jsem přišel na princip hry. Ceny se neustále měnily, aukce končily v směšných cenách a já jsem byl v samém středu chaosu s několika BIDami v kapse. Cítil jsem se ztracený ve velkém strašidelném lese, jako Jeníček a Mařenka. Jako smyslů zbavený jsem klikal na všechno co se jen dalo. Jak si můžete snadno domyslet, začáteční bidy se mi minuly rychle. Přemýšlel jsem nad tím, kde se poděly BIDy? Proč jsem nevyhrál? Vždyť jsem jako poslední stiskne „Přihodit„.  

To, co teď vidím na stránce se moc neliší od funkcí dostupných v tamtěch časech. Stále se ukazují nové a nové loginy, které skáčou z aukce na aukci jako zběsilé zajíce. Samozřejmě, je tak pouze do chvíle, až se jim mine začátečnický kredit. Pak nové loginy na nějaký čas zmizí a znovu se objevují na aukcích. No tehdy se jejich způsob dražení liší.
Je všeobecně známo, že każdy musi zaplatit „zápisné“, aby mohl předvést svou taktiku. Nebudu se zde rozepisovat na téma taktik a Bidov kouzel. Lišíme se přece temperamentem, počtem kreditu a časem, který můžeme na hru utratit. Jedno se však nemění: limit 5ti vyhraných aukcí na jednoho uživatele. Portál jako takový se vyvíjí a je stále dokonalejší, mění se také asortiment produktů někdy i soutěž se objeví.. Stránka postupuje k lepšímu.
Z mé strany bych chtěl domluvit jiným uživatelům. Mějme k sobě větší úctu a bude se nám tu bidovat mnohem lépe. Agresivní a bezohledné dražených není vždy zdraví prospěšné. 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *