Statistiky

Přeji hezký den všem aktivním hráčům stránky wellbid.com. Tak jako všichni poctiví blogeři, tak i já pravidelně přispívám nějakým článkem. Tenkrát jsem se rozhodl zhodnotit roli statistik, které máme na webu už delší dobu. Myslím, že každý z vás je už viděl a určíte si udělal i vlastní názor. Avšak mohlo se stát, že statistiky se vám vůbec nepotvrdily, přímo naopak a proto jste zůstali s prázdnýma rukama. Z tohoto důvodu bych rád popsal jejich klady i zápory a to, že mohou být nápomocné ale mohou být i hlavní příčinou neúspěchu. Statistiky ukazují mnoho informací, je důležité si vybrat ty nejobjektivnější, protože nic nefunguje 100 procentně. Začnu popisem těch užitečných, v první řadě je to průměrný čas trvání aukce. Ten jistě ocení časově nároční hráči, kteří tu nemíní prosedět celý den. 

Průměrný počet použitých bidů vítězem není velmi užitečná informace, protože málokdy zvítězí hráč, který se bije od začátku. Aukce může vystoupit na hodnotu 10 €, tedy zúčastnění společně vydávají 10 000 bidů, ale v tu chvíli se do dražení přidá čerstvý hráč a s přehledem zvítězí. Z tohoto důvodu je naprosto nemožné se spoléhat, že vyhrajete aukcji přibližně průměrným počtem bidů použitých vítězem dané dražby. Při této úvaze je potřeba se dívat na více aspektů a to čím přesněji určit kolik bidů na danou aukci potřebujete.
Průměrný počet účastníků na aukcích se dá pozitivně zužitkovat, protože hezky vidět jak je aukce populární, respektive čím více hráčů, tím vyšší úroveň. Tuto statistiku doplňuje průměrný počet automatů na aukcích, kdy je vidět jaké množství z hráčů zúčastněných na aukcích se i reálně o předmět popralo, nebo to byly jen bideri co zkoušejí štěstí zda omylem aukce neskončí bez automatů. 
Na levé straně statistik je rozepsaných posledních 10 aukcí, kde můžeme navíc zjistit kdo byl vítězem dané aukce. Jsou tam konkrétní jména co je super, tak je v některých případech možné se dozvědět o hráči víc, například kolik bidů má / měl na učte, jak je časově vytrvalý nebo o jaké předměty se zajímá. 
 Na dnešek to doufám stačilo. Doufám že každý z vás i díky statistikám správně přehodnotí danou situaci a úspěšně dotáhne bidování do konce. Pokud ne, netřeba věšet hlavu, vždyť hráčů je mnoho a nemůžeme vyhrát stále všichni. Statistiky přinesly určitě několik výhod, ale je třeba pamatovat, že je mámě k dispozici všichni. 
Hráčům hodně úspěchů, bidů do nového roku (i když trochu pozdě) a administrátorům kopec dobrých nápadů, které web ještě více zviditelní a vylepší.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *