TrustPay

Pokud chcete využít internet bankig nebo zaplatit osobně v pobočce Vaší banky, zvolte níže uvedenou platební metodu.

Po zvolení této platební metody [1] budete přesměrováni na stránku operátora TrustPay, kde platbu dokončíte.

tpCZ11

Po kliknutí na logo zvolené banky budete přesměrováni na stránku operátora TrustPay. Na obrazovce se zobrazí detaily platby. Zkontrolujte, zda jsou všechny údaje správné:

podívejte se, zda je příjemcem platby wellbid.com [2] a zda se shoduje částka [3];

je důležité, abyste si zapsali identifikátor objednávky [3], tedy číslo, jaké bylo dané platbě přiděleno u operátora TrustPay. V případě problémů musíte při kontaktování TrustPay uvést právě toto číslo.

Pokud se všechny údaje shodují, můžete vybrat svou banku – na výběr máte tyto banky: Česká spořitelna, ČSOB, Equa bank, Fio banka, GE Money Bank, Komerční banka, mBank, Raiffeisen BANK, Sberbank CZ, a.s., UniCredit Bank [4].

Chcete-li zaplatit z jiné banky nebo si chcete vytisknout formulář převodního příkazu – zvolte možnost „Other Bank“ [5].

tpCZ2

 

Po výběru budete přesměrováni na další stránku. Na obrazovce se zobrazí všechny potřebné informace pro převod peněz [7]. Máte možnost zapsat si tyto informace v PDF formátu, můžete si je vytisknout nebo poslat na e-mailovou schránku [8]. Při potvrzení platby se vyplatí požádat o zaslání informací e-mailovou zprávou [6].

Potvrďte platbu [10] nebo se vraťte zpět na stránku Wellbid, jestli chcete ještě něco změnit [9].

tpCZ3

 

Během placení převodem všechny údaje důkladně zkontrolujte [7].

číslo bankovního účtu: peníze vkládáte na účet operátora TrustPay,

název příjemce převodu: Operátor TrustPay,

částka platby: v políčku částka platby důkladně vepište částku, která je zde viditelná. Jakékoliv rozdíly můžou mít za následek to, že platba nebude potvrzena,

individuální číslo platby: toto číslo musíte uvést v názvu převodu; pokud uvedete špatné číslo, operator TrustPay nebude moci vaši platbu identifikovat a předat ji do Portálu Wellbid.

CZ_3

DŮLEŽITÉ INFORMACE!

Potvrzení platby může trvat několik minut až několik dní, záleží od zvolené platební metody. Je-li se plánujete do Aukce zapojit, dobijte si svůj Účet vždy s předstihem!

Peníze vkládáte na účet operátora TrustPay, nikoli přímo na účet Portálu Wellbid – důkladně vepište údaje a částku a v případě problémů kontaktujte přímo operátora TrustPay [7].

V políčku „Popis platby“ [7] najdete individuální číslo této plaby. Pokud ho neuvedete v titulu převodu, operator TrustPay nebude moci vaši platbu identifikovat [7].

Každou platbu začínejte ze stránky Ceníku Wellbid, protože číslo platby, které je zde zobrazeno, je individuální pro každou platbu a může být použito pouze jedenkrát.

V případě komplikací prosím kontaktujte operátora TrustPay pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *