Čas do odblokování limitu výher

Tak, a přišel den soudný vyhrál jsem pět aukcí a tím padem se naplnil můj měsíční limit vyhraných aukcí. Moje štěstí a radost z vyhraných věcí byly obrovské, ale ta chuť vyhrát ještě něco Do uvolnění prvního limitu mi zůstaly ještě dva týdny. Co si mám v té době počít? Představuji Vám soubor činností a promyšlení v tzv.. Očekávání na odblokování limitu. K mému údivu jsem zjistila, že tento čas se dá velmi dobře využít, abych s novými silami a kreditem /získanými taky zdarma/ vstoupit do nových dražeb. Na začátku jsem si začala číst na Blogu články, abych zjistila o servisu a strategiích co nejvíce informací. Dozvěděla jsem se o mnoha užitečných věcech, mezi jiným o tom, že psani článků na blog mi může přinést dodatečné bidy /od 50 až do 500/. Tak začala moje kariéra spisovatelky. Zaslala jsem několik textů, které byly ohodnoceny a tím padem mi vpadli do kapsy bidy a to zcela zdarma.


Na začátku jsem si začala číst na Blogu články, abych zjistila o servisu a strategiích maximální množství informací. Dozvěděla jsem se o mnoha užitečných věcech, mezi jiným o tom, že psani článků na blog mi může přinést dodatečné bidy /od 50 až do 500/. Tak začala moje kariéra spisovatelky. Zaslala jsem několik textů, které byly ohodnoceny a tím padem mi vpadli do kapsy bidy a to zcela zdarma.
Co víc bych mohla ještě využít? Samozřejmě, sledovala sm aukce a zapisovala jsem si loginy jiných hráčů, abych poznala jejich strategie a snad by se mi to hodilo v budoucnosti. Někdy jsem si také zasúťažila o balíčky s kreditem. Přidala jsem komentáře k vyhraným aukcím /musíte pamatovat o příslušném formátu fotografie bližší informace na stránce, po kliknutí na „přidat komentář„, aby byla vaše fotka přidána na stránku/. To mi opět přineslo pěkný balík kreditu.
Našla jsem také Partnerský program Portálu, který Vám mohu pouze doporučit. Stačí, když se zapíšete a promujete stránku np. na svém blogu nebo internetových fórech a pak za každého nového uživatele dostanete buď bidy nebo peníze /můžete si vybrat/. Byla jsem dost mile překvapená, když po několika dnech jsem si mohla opět dobít svůj účet balíkem s několika stovkami bidů /zcela zdarma!/.

Všem doporučuji takové strávení času mezi uplynutím limitu a hrou. Opravdu se to vyplatí!

 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *