Adrenalinové dobrodružství

Pokud jste si zdejší přihazování už vyzkoušeli, tak určitě jen tak nezapomenete ty první pocity, které se Vám před, nebo po kliknutí tlačítka přihodit honí hlavou. Přece jenom je to tak trochu adrenalinové dobrodružství, které bych přirovnal k burzovním obchodům, se kterými mám také zkušenost a mohu Vás ujistit, že ten pocit je skoro naprosto stejný – ani v jediném oboru nemáte jistotu a také ji nikdy mít ani nebudete, že zrovna Vaše taktika, nebo zrovna Vaše přihazování/hra/obchod bude tím vítězným. Opravdu nikdy Vám to nikdo neřekne, protože to prostě nikdo neví. Avšak stejně jako při burzovním obchodování s komoditami/akciemi, měnami apod. lze i zde zvýšit své šance/pravděpodobnost na výhru, či na pozbytí co nejmenšího možného množství kreditu. Určitě se nyní ptáte jak na to, tak pojďme nato, ihned Vám to zde napíšu a budu velmi rád, když na oplátku uvedete do komentářů případně nějaký Váš tip.

Tyto tipy budu částečně přebírat z mého obchodního plánu pro investování, neboť si myslím, že tyto oblasti od sebe opravdu nemají moc daleko. Takže základem je plán útraty – odborně money management – zde by se to dalo nazvat bidový management. V tomto plánku je nutné, nebo spíše nezbytné určit si kolik jste ochotni do dané aukce vložit svých bidů, kolika aukcí se chcete maximálně zúčastnit, kdy odejdete a budete vědět, že už to nemá smysl a jak se případně zachováte, když druhý spoluhráč/spoluhráči nebudou chtít ustoupit, či dokonce, když Vám do aukce vstoupí další spoluhráči. Tohle si doporučuji sepsat buďto do počítatče a následně vytisknout, nebo nejlépe na papír a tímto připravenou plánkem se řídit. 
Určitě si teď říkáte, že se Vám do toho nechce, že je to zbytečné atd. Sám jsem to také zpočátku dělal, avšak neuvědomujete si jednu věc – jakmile do aukce vstoupíte, tak už to nejste vy, kdo zde jedná, ale vaše emoce, které předpokládám, že kontrolovat neumíte – prakticky málokdo je umí ovládat alespoň částečně a ty Vám mohou způsobit výmaz celého Vašeho účtu, ikdyž jste si například určili obětování jen stovky bidů na danou aukci a pak se divíte a nechápete, jak jste to prostě mohli porušit – tohle jste nebyli vy, tohle bylo jednání pod vlivem emocí, které v případě absence nějakého krizového plánu určitě jen tak neovládnete.   
Apeluji tedy na Vás – vyzkoušejte si toto řešení a při vstupu do aukce/ obchodování se tím řiďte, opravdu pocítíte rozdíl, neboť určitě je lepší ztratit např. 3×150 bidů, než 1x 600 bidů a ještě k tomu např. bez jakéhokoliv užitku, nacož když si to pěkně rozvrhnete, tak u dražení ve 3 aukcích v menších částkách máte určitě větší šanci, neboť pokusů je vždy více a třeba už nenatrefíte na takového „blázna“, který je zde ochoten sedět až do konce dne…. 
Popřemýšlejte a aplikujte tato pravidla – opravdu jsou funkční a ušetří spousty bidů a nervů 😉

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *