Mé zkušenosti s wellbid.com

Přeji hezký den wellbiďáci. 
Celé to začalo u mě asi takhle: Přítel mi ukazoval tuto stránku snad už před měsícem. Nejprve jsme se na ni jen dívali, sledovali ji a přemýšleli, zda se vůbec vyplatí do něčeho takovéhoto pustit. Zda to není `fake`. Po cca 2 týdnech nám to nedalo a přítel se zaregistroval. Samozřejmě jsme do toho vhupli bez nějakého přečtení blogů nebo vůbec čehokoli. Lákaly nás hlavně ty směšné ceny, za které lidé vyhrávali krásné předměty. Právě proto, abyste se i vy `příští wellbiďáci` nedopustili takové chyby jako my, tak bych vám ráda napsala pár dobrých rad na začátek Vašeho dobrodružství s wellbid.com. 

První do čeho jsme se pustili byl fotoaparát v hodnotě cca 20 tisíc. Koupili jsme si balíček bidů za 250 korun , což bylo pěkných 500 bidů a vrhli jsme se na to. Neviděli jsme žádné překážky, proč by nám to nemohlo vyjít. Zpočátku to docela dobře začínalo, začali jsme si i věřit, když najednou přibylo několik automatů a my jsme už ledva měli pár bidů na účtu. Tak jsme se rozhodli přestat a s tím málem co zbylo jsme si řekli, že ještě něco vyzkoušíme a když nic nevyjde, tak to balíme a končíme celkem.
 První a základní chyba, kterou jsme udělali byla, že jsme mohli těch pár set bidů raději vsadit do nějaké pěkné začátečnické poukázky, co klidně můžete vyhrát za pár bidů. A když to ještě zaměníte, tak z toho máte slušnou hromádku bidů na vyhrávání něčeho většího a cennějšího. Takže určitě využijte možnost aukce pro začátečníky. Je tam velmi malá pravděpodobnost, že nic nevyhrajete. Přeji vám všem hodně štěstí.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *