Pochlubte se svou výhrou!

Když už otevřete zásilku, kterou Vám přinese kurýr, zkontrolujete obsah balíčku a zjistíte, že tento předmět je váš vysněný a při tom koupený za několik korun mějte na paměti, všichni Vám hodně závidíme! Každý by chtěl být na vašem místě!
Vaše radost je určitě velká a chtěli byste se tím pochlubit celému světu. Wellbid.com nabízí takovou možnost a to přidáním komentáře k vyhrané aukci v doprovodu fotografie vyhraného předmětu. Pokud potřebujete inspiraci, dosud publikované komentáře najdete na naší stránce. Nyní přišel čas na Vás.
Komentář může napsat každý Uživatel, který vyhrál Aukci s předmětem /kromě Nákupní poukázky Amazon/ a výhru nevyměnil na BIDy ani hotovost. Ve vašem profilu, vedle vyhrané aukce najdete tlačítko Komentář“. Klikněte na tlačítko a přesměruje Vás to na podstránku Servisu, kde budete moci redagovať komentář a přiložit fotku s vyhraným předmětem.

Každý komentář, který být na stránce Servisu umístěn, musí splňovat následující podmínky: 
     

  • fotografie, kterou chcete umístit, musí mít formát jpg a nesmí překročit 100 kB;
  •  na fotografii by měl být ukázán vyhraný předmět. Nejvíce žádoucí budou fotografie, na kterých je zobrazen výherce s předmětem;
  • text komentáře musí splňovat obecné zásady dobrých mravů. Nemůže žádným způsobem urážet konkrétních Uživatelů servisu wellbid.com a musí být v souladu s Pravidly používání.
Dávejte pozor, jednou vystaven komentář nebudete moci změnit. Za každý akceptován a umístěn na stránce portálu komentář dostane Uživatel automaticky na svůj účet 200 Bidů. Čas očekávání na publikaci komentáře může trvat několik dní týden. Musíte být proto trpěliví. Pamatujte ale zaslání komentáře ještě neznamená, že bude přijat na publikaci. O publikaci rozhoduje Operátor Portálu, a ten si vyhrazuje právo neuveřejnit komentář i v případě, když ho Uživatel vystaví v souladu s podmínkami. Pokaždé ale dostanete odpověď, zda daný komentář bude publikován nebo ne.
Přeji Vám hodně štěstí! Dělte se svým štěstím z výher! Doufáme, že za BIDy získané odměnou za fotografie, získáte další a další aukce!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *