Jak si slušně na wellbidu vydělat?

Víte o tom, že na wellbidu si zakoupené věci nemusíte nechat, ale můžete se rovnou takzvaně vyplatit? Já jsem na tuto možnost nedávno přišel a zjistil jsem, že je to opravdu velmi rychlé, doslova bleskově rychlý převod na Váš paypal účet, který je k tomuto kroku potřeba. Nejedná se ovšem o vůbec nic složitého, zadáte tam jen jméno, adresu, číslo Vašeho účtu a máte paypal účet, který je úžasné pro své rychlé převody a případné platby do zahraničí, no a samozřejmě nesmíme oponenout právě to vyplácení vydražených předmětů na wellbidu, které je pro to přímo doslova stavěně – kliknete a do pár sekund máte peníze na svém paypal účtu, kde si je můžete nechat buďto pro nákup věcí, nebo si je můžete nechat rovnou převést na svůj běžný účet v bance a užít si takhle snadno vydělaných peněz.

Je však potřeba nějakou tu položku z wellbidu vyhrát a k tomu zde naleznete opravdu již nepřeberné množství návodů, které když alespoň z 90% prostudujete, tak si určitě své případné šance na výhru zvětšíte, výrazně tento krok doporučuji, neboť takhle získáváte svou konkurenční výhodu, vůči ostatním „nezvdělaným“ přihazovačům na wellbidu, kteří díky tomu ze značné míry v aukcích úspěšní nejsou a když už někdy jo, tak jen chvilkově, díky tomu, že se na ně usmálo štěstí. 


Já jsem nyní třeba v situaci, kdy se mi již dva měsíce nějak nedaří uspět zde na wellbidu v podobě nějaké té výhry, takže samozřejmě hledám alternativy, jak získat případný kredit na wellbid apod., abych již nemusel hradit 100% veškerého kreditu z mého účtu a opravdu pokud trošku zapracujete, tak nějaké ty bidy i zadarmo dostanete a zadarmo Vám kredity dá opravdu málokdo, avšak zde to není problém. 

Je zde pár možností, které Vám následně hned vyjmenuji a určitě neváhejte těchto možností využít – můžou Vám pomoct nejen k úspěchu. První možností je například napsání nějaké článku/zkušenosti/tipu pro další uživatele welbidu, tak jako to například píšu právě já a dělím se s Vámi tak o své případné postřehy/zážitky. Za článek můžete dostat určité ohodnocení, které bude samozřejmě záležet na jeho délce, kvalitě, originalitě a dalších faktorech, takže určitě doporučuji využít této možnosti. 

Další možnost pak máte také v partnerském programu, které na wellbidu lze nalézt a opravdu jsou zde štědré odměny. Stačí umístit odkaz například na své stránky, popřípadě svůj blog, či e-shop a následně už jen případně sledovat nabíhající možnost odměn na Váš účet, kdy můžete např. vydělat z přenesených zákazníků celkem slušné množství kreditu pro dražení – to samozřejmě záleží kolik lidí přesvědčíte zakoupit si na wellbidu kredit, popřípadě kliknout na reklamu apod. Je to asi ta nejsnadnější možnost sehnání nějakého kreditu a určitě Vám ji doporučuji, neboť můžete jen díky převedeným zákazníků získávat nádherné, nové věci pro Vás, popřípadě pro Vaše známé jako dárky 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *