Kdy dražit a kdy raději ne?

V tomto článku Vám zkusím poradit, kdy je nejvhodnější doba do aukcí vstupovat a kdy byste se raději měli držet tak trochu zkrátka. Jedná se o to, že se opravdu vůbec neoplatí v době špičky zkoušet zde štěstí, neboť šance získat v době špičky jakoukoliv položku o jakékoliv hodnotě je opravdu mizivá. Oplatí se tedy vyčkat na vhodné chvíle, které získáte vyfiltrováním následujícími kritérii a jasně tak poznáte kdy se oplatí účastnit se dané aukce a kdy ne.  
Jedná se o prvnotní pohled na úvodní stranu – podívejte se, jak si vedlo například posledních 10 aukcí, čistě ze statistického hlediska a když uvidíte, že více než 90% aukcí dopadla předraženě, nebo, že se jedná o neústupné bojování mezi účastníky, tak se určitě do aukcí vstupovat neoplatí. V opačném případě, kdy aukce končí za velmi směšné částky bych Vám doporučil se zapojit, nebo šance v tomto případě jsou výrazně vyšší. Jedná se o to, že čím více lidí číhá na danou aukci, tím více kreditu, neboli vašich bidů je nutné pro získání dané věci použít. Doporučuji tedy využívat situace kdy je účastníků na wellbidu tak trochu poskrovnu a mohu Vám garantovat, že určitě toho nebudete litovat. 
Dalším filtrem, který bych Vám chtěl určitě doporučit, je, že nemáte vstupovat do aukcí, kde se nachází více než 3 automaty, opravdu to vidím jako holý nesmysl, kdy se někdo připojí do aukce, kde mezi sebou soupeří již 3 automaty, nebo dokonce i více. Šance vyhrát takovou aukci je opravdu mizivá, neboť spíše ztratíte svůj kredit – lepší je v tomto případě počkat si, až účastníků ubyde např. na 2 a pak už se oplatí být účastníkem takového aukce, neboť už máte menší požadavky na kredit a vyšší šanci na výhru.
Mé závěrečné doporučení je tedy následující: Sami si zkuste za jeden týden jen lehce – žádné zbytečné dlouhé doumání analyzovat situaci a vyhodnotit, kdy by se mohlo oplatit účastnit se v aukcích – myslím tím v jaký čas. Poté už stačí si jen vyhlídnout určitou vytouženou položku a počkat si až nastane ta vhodná chvíle, potom použijeme automat/ruční příhozy a mohu Vám zaručit, že šance v tomto případě jsou opravdu mnohonásobně vyšší, takže toho určitě neváhejte využít!!! 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *