Zmrtvýchvstání

Zdravím všechny příznivce stránky wellbid.com. Jsem staro-novým Uživatelem stránky a dnes jsem po delším době opět zavítal na tyto úžasné stránky. Zde fakt můžete vyhrát jakékoliv předměty za co nejnižší ceny. Proč jsem se pomenoval staro-novým Uživatelem? Hmmm, když jsem dnes otevřel stránku, zůstal jsem mile překvapen novým vzhledem stránky. Řeknu vám, fakt jsme si musel trošku potrápit hlavu, abych našel to, co jsem na starém vzhledu dražil nejčastěji. Tento vzhled je něčím novým, lepším a přehlednějším jako ten starý. Fakt se mi to líbí a doufám, že i vám. Máte přece rádi novinky, že jo? Rozhodl jsem se, že nakouknu do blogu, jestli se i tam něco změnilo a napíšu vám nějaký ten příspěvek s mými novými zkušenostmi a pocity.

Pár minut mi trvalo najít a dostat se do blogu a tímto bych chtěl upozornit administrátory aby dali propojení do blogu někde na viditelné místo, protože já jsem si vůbec žádné nevšiml a musel jsem zajet až do nabídky na samém spodku stránky. Blog se nezměnil co mě potěšilo, protože jsem už byl fakt zvyklý na ten aktuální vzhled, ale pokud v budoucnu bude něco novější, uvítám to a budu se muset přizpůsobit tak jako jiní Uživatelé 😛 
Všiml jsem si, že nespíte a píšete příspěvky s vašimi zkušenostmi, radami, pocity a přáními. Doufám, že vám tyto příspěvky dopomohly k výhrám skvělých cen a nyní si je doma v plném rozsahu užíváte. Novým Uživatelům doporučuji přečíst si pár příspěvků, protože jsou fakt skvělé a nápomocné. Sám jsem Uživatelem cca 3 roky a některé příspěvky pomohly i mně a později jsem byl rád, že jsem si některé přečetl, protože mi pomohli vyhrát úžasné ceny a dozvěděl jsem se o takových věcech a taktikách, které jsou fakt ověřené a nápomocné. 
Budu teď posílat více příspěvků, mám teď ve svém osobním životě trošku času a pár bidů za příspěvky by se hodily a doufám, že s nimi vyhraju skvělé ceny 🙂 Takže na nyní se s vámi loučím a přeji vám hodně štěstí a úspěšné dražení.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *