Na tělo

Ahoj blogeři, bideri a i admini. Po krátkém čase jsem se rozhodl znovu přispět. Některým možná i pomoci, ale hlavně aby si z toho každý něco vzal. Ať už se mnou budete souhlasit az blogu se něco naučíte, nebo ho ani nedočtete a budete mít opačný názor. Dnes jsem se rozhodl trochu popřemýšlet o stránce wellbid.com, proč to lidi láká, přesněji o tom, že stránka se každým dnem formuje.
Mnozí z vás se sem přihlašují a hned hledají vhodnou aukci, které se zúčastní. Pořád si kladete tu velkou otázku, kdy se do aukce zapojit? Od začátku? Co když po dlouhém boji a velké naději se do aukce přidají další hráči? Možná je třeba počkat a do aukce se zapojit, když máte pocit, že ostatní již dále nebudou bojovat. No co když bitva o předmět skončí hned bez automatů?

Chci tím říct, že je mnoho stran, kterými se může daná aukce vyvíjet. Taky hodně faktorů, které ovlivňují průběh všech bojů na stránce wellbid.com. Proto je třeba být stále v obraze a web navštěvovat pravidelně a co nejčastěji.
K úspěchu je velmi důležité mít systém a určitou pravidelnost. Vždyť tak jako sportovci dosahují lepší a lepší výsledky a to i díky pravidelnému a intenzivnímu tréninku, tak i Vy dosáhnete vítězství díky každodennímu taktizování a pravidelným návštěvám webu. Myslím, že velmi špatný přístup je, pokud si vzpomenete na dražení pouze pokud vám na prázdném učte přibude pár bidů. V takovém případě skončíte na 99% bez úspěchu.
Možná někteří uvažují, že rozhoduje i aktuální počasí, blížící se svátky nebo nové lákavé předměty na dražení. Rozhodně i to ovlivňuje váš úspěch, avšak to je jen malá špetka z celkové práce vedoucí k úspěšnému konci. Někteří si možná říkají, že je to hlavně o štěstí, ale myslím, že štěstí přeje připraveným, proto neváhejte, do bidovania dejte všechno možné úsilí a výhra vás nemine.
Na wellbidu jsem registrován již více než rok, došlo zde k mnoha změnám, podle mě to byly změny hlavně negativní. Mám pocit, že administrátoři se snaží eliminovat možnosti jak se k Bidům dostat bez peněz, jako například vymizely některé velké balíky bidů, populární soutěž traf 10,100,1000 a dokonce na blogu zredukovali počet zveřejněných příspěvků do týdne z maximálně 5 na 3. Nedivím se, protože pokud se lidem v něčem daří jsou nenasytní a chtějí ještě více. Nám hráčům nezbývá než se přizpůsobit, vždyť i po změnách je web a celkově soutěžení pro lidi atraktivní a konkurence stále ještě větší.

To je na dnes z mé strany vše, příspěvkem jsem chtěl poukázat hlavně na důležitost pravidelné návštěvy stránky, vždyť jak se říká bez práce nejsou koláče :P. Také, že vylepšení webu jsou na první pohled hezké, ale po zamyšlení profituje vedení a ne MY. Přeji hezký den a hodně štěstí v každém směru.
  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *