Jak vyzrát na wellbid a vyhrát?

Určitě nad touto otázkou přemýšlíte pořád. Ještě aby ne, pokud jste sem zavítali a čtete tento blog, tak zcela jistě Vás dění na wellbidu zajímá/ zaujalo a chcete se o tom dozvědět více. Samozřejmě pokud jste zde na blogu, tak chcete nejlépe získat nějakou konkurenční výhodu oproti Vaším spoluhráčům, kteří na blog nedošli a tak jen zcela náhodně hazardují“ se svými bidy. Potěším Vás tedy a tuto výhodu Vám tímto článkem postupně poskytnu. Jedná se o to, že každý hráč by si měl předem vyjasnit své cíle – získám-li tuhle věc, vyměním ji dále na bidy, směním na peníze převodem na Váš paypal, nebo si tuhle věc opravdu nechám zaslat s tím, že doplatím ještě částku za poštovné?

To jsou základní otázky, které si je nutno zodpovědět předem, neboť se jedná taky a menší způsob motivace – určitě Vás bude daná věc motivovat více, když ji budete opravdu chtít, než když dražíte např. nějakou hračku, kterou si stejně ani objednávat nebudete.
Podle mě se zde jedná o základní kámen úrazu, protože na wellbid byste měli přicházet s cílem získat si určité vysněné položky, řekněme prostě za lepší cenu. Jsou zde však také tyto řekněme matoucí možnosti, že nakonec místo vyhrané věci můžeme dostat další bidy, či peníze na náš paypal účet. Neříkám sice, že je to špatná volba, ale mohu Vám z vlastní zkušenosti opravdu zaručit, že v případě, že danou věc vyhrajete a necháte si ji doopravdy doručit, tak si ji určitě více užijete a budete mít z ní daleko větší radost, než nějakých pár bidů navíc. Já jsem se nechal zlákat vždycky tou nabídkou bidů, což si však myslím, že není nejštěstnější volba, neboť na wellbidu to je především z 20% o připravenosti a psychice a z 80% o štěstí, takže pokud chcete opravdu něco z účasti ve zdejších aukcí vytěžit, tak dražte položky které opravdu chcete, které si doopravdy užijete, neboť život je krátký a je třeba si ho pořádně užívat – z bidů na účtu moc užitku mít nebudete, pokud se Vám nedostaví zase nutná dávka štěstěny, která však bohužel někdy nepřichází…. 
Takže hodně štěstí a přemýšlejte než začnete hrát!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *