Kousek štěstí…

Můj první text na blog jsme adresovala spíše pro začátečníky, ale nyní bych ráda popsala mé zkušenosti s wellbid.com po nějakém tom čase mého působení na této stránce. V první řadě asi podotknu, tato stránka mě hodně baví a ráda tu trávím svůj volný čas. Je to taková moje forma hazardu a adrenalinu v jednom. Vždyť kousek vzrúša‘ nikdy nezaškodí. Tak jsem zkoušela, dokud se mi nepovedlo s přítelem vyhrát první věc, mp3 přehrávač. Zaměnili jsme ji na bidy a zkoušeli jsme štěstí dál. Samozřejměnepodařilo se všechno hned  na první krát. Bylo za tím hodně soustředění, počítání a spekulace.


Ze začátku to nebylo tak lehké. Museli jsme se do toho dostat, zkoušet prokouknout protihráče. Pak přišlo to období, kdy se BIDy začali zcela utrácet a nadšení postupně kleslo. jsme byli v tom, že to celé necháme tak. Zůstalo nám pouhých 70 bidů, tak jsme zkusili štěstí poslední krát. A dobře jsme udělali. Příteli se podařilo vyhrát 3kg kávy. Ta radost, hned jsme výhru zaměnili na bidy a hráli jsme dál. Ale teď už rozvážněji a moudřejší.

Podle mě je velmi důležité soustředit se na jeden, maximálně dva předměty, o které máte zájem. Je tak mnohem větší pravděpodobnost, že ten předmět i vyhrajete, protože si zbytečně ne‚márníte těžce vydělané bidy na předměty, které jen pokoušíte ale sami dobře víte, že se na ně dostatečně nesoustředíte a nakonec je ani nevyhrajete.

Rovněž je třeba zvážit používání automatů. Dobře si promyslete, na který předmět se vám vyplatí automat použít tak, abyste z toho měli užitek a výhru zaručenou. Nejlepší je využívat při cenově větších položkách. Málo lidí má našetřeno více tisíc bidů na minutí při jednom předmětu.

Tak lidičky, doufám že vám moje rady alespoň trochu pomohou a také ráda přivítám rady od jiných, ještě zkušenějších  Uživatel této fantastické stránky.

Přeji Vám všem hodně štěstí.  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *