Nové plány

Nazdar moji blízcí welbiďáci„. Už delší dobu se chystám napsat blog o praktikách, které se zde ve velkém rozmohly, a na které chci upozornit adminy tohoto serveru. Přednost dám alr momentálně jiné záležitosti.
Určitě jste postřehli, jaká krásná jarní nálada vládne všude kolem. Sluníčko nabíjí pouze pozitivní energií, proto slova kritiky odkládám V těchto dnech trávím stále více a více času venku, ale jako správná maniačka dražitelka přemýšlím, jak si zpříjemnit tyto chvíle i s mým oblíbeným serverem. Ještě před pár měsíci jsem ve velkém plánovala vánoční dárky a teď se dívám po aukcích, kde lze vyhrát nějaký foťák, či hračku vhodnou i na ven. To by bylo super, zvěčnit svou ratolest na novém chodítku a to rovnou novým, kvalitním foťákem koupeným za pár bidů.  

Jenže mám i zdravý rozum a už dříve jsem si všimla, že já takové štěstí nemívám, že vyhraju drahou věc za babku. Nikdy se mi nepodařilo nastavit automat tehdy, když to neudělá žádný jiný hráč. Vždy bojuji zdlouhavě a urputně. Někdy i vyhraju, ale většinou ne. Přišla jsem však na něco geniální…

Naposledy jsem bojovala takto umíněně o monitor dechu. Minula jsem tolik bidů, že jsem si ho klidně mohla koupit v obchodě. Nakonec přišel nějaký borec a po šesti příhozech aukci i vyhrál. Stalo se… no nedalo mi to. Zistila jsem, že si monitor mohu koupit přes možnost Kup teď i hodinu po ukončení aukce. Tak jsem udělala a utracené bidy mi server vrátil. Je jich nemálo a mám v plánu jejich využít v útoku na můj vysněný foťák.
Jinak, všimla jsem si, že jaksi nepřibývá komentářů. Hráči si zřejmě nechávají své výhry vyměnit buď za peníze nebo za nové bidy. Proč tedy bojují o věci, o které nestojí? Hmmm…
Líbí se mi, že se zvýšily bidy na výšce Příhozů. Každý si rozmyslí, zda má smysl bojovat o předmět, zvlášť, když o něj nestojí. I když mnozí hráči nastavují automat bez potřebného počtu bidů na účtu, téměř nikdy to nevyjde. Ještě nikdy jsem nevyhrála žádnou velkou cenu, tím myslím něco nad 150 eur. Někdy si myslím, že je to i nemožné. Vždyť komentářů, kde by se někdo chlubím novým televizorem či fotoaparátem je jako šafránu. O noteboocích ani nemluvím. Výherci, kde jste?
Ale jak říkám, jaro je tady a to světlo a teplo mi přináší pozitivní náladu a novou energii to férových bojů. Těším se na vás, věřte či nevěřte. Příští blog už bude o podezřelých reakcích některých hráčů.

   

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *