Cesta za úspěchem

Každý nový hráč by se měl před přistoupením do dražby naučit, jak zvýšit svou šanci na výhru. Právě proto jsme připravili článek s tímto názvem. Najdete zde několik velmi důležitých informací, které pomohou každému nováčkovi na začátku dobrodružství za výhrou.

Poprvé, je vhodné před registrací nebo zakoupením prvního balíčku s kredity kontaktovat Zákaznickou podporu. Pokud máte dotaz, stačí zaslat krátkou zprávu. Dáváme Vám možnost kontaktovat nás pokud máte jakékoliv dotazy ohledně fungování našeho webu.

Podruhé, využijte nabídku zakoupení balíčku 500 Bidů, který je levnější o 50% ve srovnání s jinými balíky. Jakmile se na vašem účtu připíší BIDy, můžete začít lovit. Pamatujte, nejprve se učte, potom začněte přihazovat. Nejlepším způsobem získání cenných informací je FAQ a náš Blog, kde si můžete přečíst cenné rady jiných uživatelů. Popisují své strategie a pocity ze hry.
 
Pak zkuste aukci pro začátečníky. Jsou navrženy tak, aby se nováčci naučili pohybovat na wellbid.com a aby rozvinuly svou strategii, aniž hráli se zkušenějšími uživateli. Můžete vyhrát jednu aukci pro začátečníky a těchto aukcí se nesmí zúčastnit ti, kteří již na našem webu něco
vyhráli.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *