Adrenalin

Teď teprve začalo mé dobrodružství s Portálem a protože nechci být horší, začala jsem číst Blog. Neměla jsem na cíli hledání pikantérií, ale směrnic, jak hrát a dražit, abych na tom neprerobila. Přestože jsem tu ještě nenašla to, co hledám, ale našla jsem zde několik textů, které mi po těžkém dni zvedli náladu. Po delším uvážení, proč tu jsem a jak se to stalo, jsem si uvědomila, že tak, jako mnoho jiných, jsem si chtěla zaprvé vyzkoušet dražení a zadruhé jsem chtěla vyhrát tyto aukce. Šla jsem tímto směrem a po dalším rozmýšlení jsem si všimla, že je zde v daném čase více hráčů než cen. 
Co hráče motivuje? Co přivedlo tyto lidi na tuto stránku. Chtěli vyhrát? Mít pověst hazardistu? Proč se chceme navzájem pomstít za prohru? Co na nás ovlivňuje tak, že chceme jiným ukázat, kdo je tady šéfem? Neočekávám toho mnoho, ale možná se mnozí z Vás nad tím zamyslí. 

Důvodem je příliš malý počet stimulujících zážitků. To nás zde láká, nabízí nám ve dne, v noci neuvěřitelnou dávku adrenalinu, díky kterému děláme to, co je za normálních okolností a ve společnosti našich známých, rodiny či sousedů, podle nás nemoudré, dětinské či přímo směšné.

Zdravím všechny vítěze – věčně prohrávající badatelka návykového adrenalinu.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *