Na náhody nevěřím …

Ahoj moji milí welbiďáci, už dlouho jsme se neviděli 🙂 To, co vám chci tentokrát říci, bude dost velké sousto, ale doufám, že to zvládnete dočíst až do konce a neztratíte se někde uprostřed blogu. 
 Už jsem členkou nějaký ten měsíc a dovolím si říct, že mám tu odpozorováno již své. Ale v poslední době se děje něco co nemá obdoby. Rozmnožily se zde zdvojené registrace hráčů, kteří si ani nedají námahu s vytvářením nicku a používají jeden a tentýž akorát přidají jiné číslo. Víte, nemám nic proti tomu pokud se zaregistruje manžel, manželka a podobně, ale mnohdy někdo ani neví, že je zaregistrován. Vždyť oskenovat občanský průkaz členu domácnosti není vůbec těžké. A tak se registrují i dospělé děti, popřípadě je to opačně a registrují děti dospělé, aniž o tom věděli. Ale ne o tom jsem se chtěla rozepsat. 

Jako správná welbiďáčka se účastním mnoha aukcí, do kterých jsem ochotna investovat nemalé finanční prostředky. Proč nemalé? Nikdy, podotýkám nikdy, jsem nebyla tou jedinou šťastnou v aukci, která nastavila svůj automat a vždy ztuha bojuji o výhru s ostatními aktéry aukce. Mnohokrát prohrávám, ale asi to zkoušet nepřestanu nikdy 🙂 To, co jsem si všimla u mých bojích je to, že podle mě je mnoho aktérů mezi sebou propojených a komunikují spolu navzájem, protože to, co se stalo, podotýkám ne poprvé mně, mě úplně rozčiluje a znechucuje. Jak říkám, do aukce jsem ochotná vrazit i 6-7000 bidů. A i tak nevyhraju. Není to zvláštní, že vždy, když už mému jedinému soupeři bidy dojdou, přijde úplnou náhodou další bojovník a když docházejí bidy tomu, vrací se ten první a samozřejmě přesně v tom momentě na přihození přesně … hmmm …. na náhody jednoduše nevěřím. Víte, je to tu i o štěstí, ale když zažijete to co, tady popisuji, budete si připadat naprosto bezmocní… Naštěstí, dá se využít možnost refundace bidů, kterou velmi vítám a řeknu vám, že s takovým velkým množstvím bidíkov se pouštím už jen do aukci, o které mám skutečný zájem, žádné haluzácke příhozu se mě netýkají. Nikdy jsem nevyhrála nic za pár bidů, vše tvrdě vydry a mnohem víc jsem ztratila, ale na stránku nezanevřel, jen doufám, že se nějak ošetří, aby lidé z jedné domácnosti nemohli přihazovat v jedné aukci. 
 Venku je krásné počasí a lidé budou za počítačem trávit stále méně času a snad se mi podaří v dohledné době cosi vyhrát, protože už by se sešlo 🙂 Kdoví, možná právě bidy za tento blog mi padnou vhod a budou ty výherní 🙂 Držte palce . Všech zdravím a přeji krásné jaro.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *