Jste hráčem nebo vítězem?

Vyhráli jste zboží, které Vám ani tak moc nehodí nebo jej dokonce už doma máte? Pamatujte, máte možnost výhru vyměnit! Na wellbid.com máte na výběr dvě možnosti. Záleží to na tom, kdo jste a jaký typ osobnosti jste. Pokud jste hráč, tak výhru vyměníte za BIDy a je-li chcete vychutnat to, že jste vyhráli, vyměníte zboží za hotovost. Každou jednu vyhranou aukci s předmětem můžete vyměnit na BIDy nebo na hotovost zasílanou na Váš PayPal účet. 
V případě, že máte o to zájem, přejděte zde: Můj Účet -> Aukce -> Vyhrané Aukce a klikněte na tlačítko „Zaplatit“ Následně klikněte na možnost, která Vás zajímá a ukáže se Vám počet Bidů a výška hotovosti, které při výměně můžete získat. 

Po zvolení jedné z možností nebudete muset zaplatit konečnou cenu a daný produkt neobdržíte. Prosím vezměte na vědomí, že neexistuje stálý kurz přepočtu výměny na BIDy / dobití účtu PayPal a navrženy BIDy / částka výplaty jsou pouze naším návrhem a Vy to nemusíte přijmout. BIDy, které pocházejí z výměny výhry patří do tzv. Balíku vratných Bidů.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *