Jak udržet kladnou výherní bilanci?

Pokud se Vám již stalo, že jste zde něco vyhráli, tak určitě znáte ten pocit nepřemožitelnosti, kdy potom hned uvažujete o dalších aukcích a bezmyšlenkově do nich vstupujete. Mě je tato situace velmi blízká, neboť právě když už se konečně něco povede, tak se hned pouštím do dalších aukcí, neboť si myslím, že jsem konečně našel nějaký ten „svatý grál“, který mi umožní vyhrát také další aukce. Neříkám, že není možné vyhrát hned několik aukcí po sobě, ale spíše se jedná o to, že jakmile vstupujete hned do dalšího dražení, tak jste pod slušným vlivem emocí, které nejsou pro nikoho moc pozitivní v oblasti ať už dražení na těchto aukcích, tak také i v dalších oblastech, kde například investujete opět své peníze – ku příkladu můžu uvést investování na burze, které bych přirovnal, že je velmi podobná servisu wellbid.

Jedná se o to, že také zde máte určitou pravděpodobnost k výhře podobnou asi tomu jak si tipnete, která akcie půjde zítra vzhůru. Neříkám, že šance na výhru je velmi malá, ale co je zde nejdůležitější je tzv. „money management“, neboli systém řízení peněz.

Jde o to určit si maximální částku, kterou si dovolím investovat na danou aukci a zkusit to např. 4x – 4 dny po sobě stejnou aukci a šance na výhru se Vám hned zněkolikanásobí. Máte tak daleko vyšší úspěšnost než někdo, kdo si tohle neurčí a vše utratí na jeden pokus. Jde o too to, že můžete natrefit na nějakého šílence, který Vám tu aukci prostě nedovolí vyhrát a pak máte celou investici zmařenou. Pokud se však budete řídit již zmíněnou „money managementem“, tak se Vám to určitě nestane, neboť šance, že 4x narazíte na někoho kdo je ochoten investovat celé jmění je už opravdu velmi malá, čímž máte velkou výhodu a také 90% šanci něco získat.

Zkuste se nad tím zamyslet a hlavně zkusit tuto teorii praktikovat – mohu Vám zaručit, že opravdu funguje, jen je třeba se hlídat a dodržovat stanovená pravidla 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *