Přemýšlení o životě…

Můj příběh se servisem wellbid.com začal v roce 2013. O servisu jsem nevěděl skoro nic, ale ty ceny mě zde přilákaly a bez váhání jsem si koupil BIDy a začal jsem sledovat aukce s monitory k počítači. Měl jsem tak cca 2000 Bidů, byl jsem si jistý, že výhru mám už ve váčku. Mýlil jsem se, hodně jsme se mýlil … 
První minuty hry v dražbě přihazuje šest hráčů. Časem je jich méně, tak jsem se připojil. Nastavil jsem si automat na 45 příhozů. Aukce se však prodlužovala. Po 10 minutách jsem na aukci jsem zůstal jen já a Paní, která se jmenovala Ilona. 

Bidy se míjely a měl jsem je méně a méně. Začal jsem stresovat. Převedl jsem rychle platbu, kredit jsem mněl skoro hneed na účtu. Dražba trvala už hodinu a já jsem si byl jist vítězstvím. Na účtu jsem měl ještě 500 Bidů. Když jsem si to uvědomil, že se jen tak nevzdá, zakoupil jsem další BIDy. Nastavil další automaty a … šel jsem na toaletu. Po příchodu jsem uviděl velký napis UKONČENA, ale mého nicku nikde. Byl jsem nešťastný z toho všeho a rozhodl jsem se registraci zrušit. 
Dnes máme 2014 rok. Už měsíc sleduju aukce. Zapisuji si dny, kdy byly předměty prodány za tzv. „pár babek“ Po tak dlouhém čase observací si myslím, že jsem připraven na další dobrodružství se stránkou wellbid.com. Už vím, že k tomu, abych vyhrál, nemusím být milionářem. Stačí, když napíšu příspěvek na Blog. Ještě několik příspěvků a budu moci přistoupit do boje.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *