Co musíte udělat, abyste byli úspěšní?

Určitě každý z Vás by chtěl být na wellbidu úspěšný, avšak neví jak na to, nebo v čem je problém. V tomto článku se Vám pokusím objasnit základní cíle, které Vám zvýší pravděpodobnost úspěchu a následně také výherní bilanci. Jeden z nejdůležitějších aspektů pro získánívání výher je tak jako ve všech oblastech psychika. Myslím si, že ta je zde kámenem úrazu, neboť mohou nastat dvě situace. Buďto jsme právě něco vyhráli, čímž získáme pocit štěstí, nepřemožitelnosti a také vyšší sebevědomí, nebo jsme zažili zdrcující porážku, či sérii porážek, takže už prakticky nechceme tyto stránky ani vidět. 
 Obě situace jsou pro hraní na wellbidu opravdu špatné, neboť jakmile se u Vás jedna z výše popsaných záležitostí projeví, pak začnete jednat ne podle vlastního rozumu/připraveného plánu, ale podle emocí, což je to nejhorší co Vás může potkat, neboť Vám způsobí akorát vyčerpání účtu bez výher. 

Problém je v tom, že se neumíme kontrolovat, nebo spíše si vytváříme pouze takový plán v hlavě – tzn. kolik bidů na tuto aukci maximálně použijeme, do jaké věci půjdu apod., což je to nejhorší. Nejlepším co můžete udělat je napsat si případný plán maximální ztráty bidů na papír před sebe a připnout si ho někde do Vašeho úhlu pohledu, pak už bude určitě těžší nesplnit tento plán. V případě, že jste utrpěli ať už sérii proher, nebo výher, je v tomto případě velmi důležitá Vaše následující reakce na tuto skutečnost.
Buď můžete z radostí pokračovat v bitvě v dalších aukcích, nebo si můžete dát určitý časový odstup od těchto aukcí. Nejlepším způsobem je samozřejmě již zmíněný odstup, který zapříčiní alespoň částečné uvolnění emocí. Čím delší tím méně budete pod vlivem emocí, což je žádoucí stav, aby se Vám povedlo na wellbidu vyhrávat. Nejlepším způsobem je případně přijít na jiné myšlenky, dát si např. týdenní odestup a sami uvidíte po týdnu jak se budete cítit. Mohu Vám garantovat, že je to určitě lepší způsob, nežli vstupovat bezhlavě do dalších aukcích bez jakéhokoliv plánu…

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *