Kdo má největší šancu uspěch?

Tuto otázku si určitě mnozí z Vás pokládají a to hlavně v situacích, kdy se Vám určitě zrovna moc na wellbidu nedaří. Sám to taky znám – na zdejší blog jsem nezavítal ani jednou, dokud se mi dařilo, jakmile přišlo období neúspěchů, tak Vám taky nic jiného nezbyde, než hledat zkušenosti/tipy ostřílenějších hráčů, kteří si už něčím prošli. Druhá skupina samozřejmě může začít s hledáním chyb u sebe, kde můžou dojít maximálně tak k závěru, že příliš riskovali, nebo byli pod vlivem emocí a normálně se už takhle chovat nebudou, což samozřejmě bez patřičného tréningu neovlivní a tak selžou zase, dokud se nepoučí tak, že nakonec už zde nezavítaj. To samozřejmě určitě není cílem tohoto blogu a tak Vám alespoň nastíním patřičné vlastnosti, kterými byste měli disponovat k požadovaným výhrám. 

Určitě je nezbytné oplývat dostatečnou trpělivostí, neboť netrpělivý člověk toho nikdy moc stabilně nezískal/nezíská. Pak je určitě velmi dobrý oplývat dobrými schopnostmi pro jednání v nátlaku – tzn. hlídat se při přihazování, ať zbytečně nevyhodíte za předmět více peněz než jste si předurčili apod. Je třeba taky umět říct si „a dost“. Tohle je opravdu asi nejdůležitější, protože není nic horšího než se mstít poté daným účastníkům, přičemž možná dosáhnete toho, že Vámi zvolený předmět opravdu nedostane, avšak nikdo Vám nezaručí, že do aukce se nezapojí další účastník, který Vás už určitě plně vyčerpe a to jak finančně, tak psychicky, neboť začíná kompletně s čistým štítem od začátku a je ochoten určitou částku investovat, která je pro Vás však zcela neznámá a tím začíná koloběh, který Vás dokáže srazit na kolena. 
Abych to tedy shrnul, tak účastnit zdejších aukcí by se měli především jedinci s dobrou psychikou a trpělivostí. Takoví zde určitě jen tak neztratí a bude se jim zcela jistě dařit mnohem lépe, než zbytku hráčů. Neříkám, že zbytek nemá šanci cokoliv získat – to určitě má, neboť celý tento systém je pouze o určitých náhodách, štěstí a pravděpodobnosti, tzn. nic co by se dalo kompletně ovlivnit. Na Vás tedy zůstává abyste si ovlivnili alespoň to co můžete – takže Vaší psychickou stránku, poté by Vám už nemělo nic bránit ve Vašem úspěchu 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *