Co vše se změnilo

Tolik změn! Naposledy, když jsem byla na webu, tak měla ještě dřívější název, tj. za1korunu. Odkdy se přejmenovala, byla jsem se jen podívat a nic víc. Teď mám trošku více času a všímám si změny, které stránky vylepšili. Nejenže se přejmenovala, ale jsou tam i nové aukce. Pro ty, co jsou tam pořád, je to nepodstatné, ale pro někoho, kdo se tam přihlásil asi po roce, je toho dost. Spousta nových hráčů, ale i nové aukce. 

Co mi ale chybí, jsou aukce na dobití Paypal účtu. O ty byly neskutečné bitvy. Změna zboží je také super, odrážedlo by se nám docela hodilo. Chybí mi také ty tipovačky na Facebooku. Tak tam to byla spíše sranda než skutečná hra.

Ještě i soutěž Tref terč. To byla super hra! Před rokem mě při dvou aukcích zachránila právě tato soutěž. Už jsem neměla žádné bidy, ale měla jsem štěstí a trefila jsem terč, extra bidy mě zachránili a aukci jsem vyhrála. To byl tedy adrenalin. Nyní je to trošku klidnější. Alespoň já si to myslím, ale ještě jsem jen začala sledovat stránky a samozřejmě hráčů. Sleduji, jak reagují na všechny ty změny. Hlavně o co je největší zájem. Pár aukcí skončilo dost překvapivě. Když někdo vyhraje foťák za 3 bidy, tak to je štěstí nebo taktika? Nevím jak to mám vzít a co si mám vybrat z těchto dvou slov. Na této stránce jsem jako nováček. 
Toto je můj názor pro mě samotnou. Odhaduji ještě takový týden nebo možná trošku víc, jako čas potřebný na zmapování stránky a hráčů. Už teď se ale velmi těším na svou první aukci.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *